2737
2739
عنوان

غم غم غم میحوام بمیرم. مرگ بر زندگی

414 بازدید | 38 پست

مرررگ

لعنت ب من. لعنت به زندگی . لعنت به کسایی که عریسیمو عزا کردن. لعنت به کسایی که باعث شدن خودکشی کنم. خدا نیستی اگه نکشیم. ففط مرگ

چیه چیشده چخبره 

سلام دلبندای مامان ❤️ میدونین چندوقته من و باباتون انتظارتونو میکشم؟؟؟ میدونید چقد ماها گذشت وما هر ماه منتظر بی بی چک مثبت بودیم! همه فکر میکنن باید حتما بچت کنار باشه تا اسمت یه مادر باشه، اما همه ی کسایی که منتطرن هم مامانن، مامانای مهربونی که دلشون پر میکشه برای نگاه کردن به بچه ای ک از گوشت استخون خودشونه.. باور کنید همه ی ما مادریم! ما ها مادریم ک شبها خواب نی نی میبینیم. صبج که بلند میشیم دلمون برای خوابمون تنگ میشه😞 ما ها هم مادریم ک خیال میکنیم بچه ها خونه رو گذشتن رو سرشون و منتظرن باباشون ا سرکار بیاد و باهاشون بازی کنه... ماها همه مامان های منتظری هستیم ک امید داریم به روزی ک  صدامون بزنن وما باعشق بگیم جان  مامان(-:❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اروم باش عزیزدلم

هیچ کار خدا بی حکمت نیست

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙

چیته عزیزم؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
پس چتونه امشب.  همه میخوان بمیرن

من دلیل فیزیولوژیکی دارم بقیه رو نمیدونم😁

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738
دپست دارم داد بزنم . پیش مامان بابام خوابیدم . ترو خدا کمکم کنید دارم خفه میشم نمیشه داد بزنم

آروم آروم تعریف کن عزیزم

تا حالا دقت کردین شاید باد معده روح غذاییه که میخوریم ؟!!!    
2706