2737
2739
عنوان

خانمایه باردار یه دقه میاین😔

98 بازدید | 16 پست

بچه ها اگه چند روز بعد اینکه متوجه بشیم بارداریم،تو‌ یه روز شیرینی خیلی زیاد استفاده کنیم خییلی مضره؟؟من امروز سه تا نون خامه ای خوردم دارم از عذاب وجدان میمیرم😢اخه بعدش رفتم تو نت خوندم ک چقد بده مصرف زیاد شیرینی تو بارداری،شماها‌چیکار میکنید با مقدار مصرف شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب تازه متوجه شدی نگران نباش از این به بعد مواظب باش و مصرف قندت و کنترل کن با یکبار بی احتیاطی اتفاقی نمیفته 

خوشگلا دخترای خوبی باشین بیاین خرید کنید😊@trust_shoping70  اشتباهی نرین بیاین اینستا😉بوووس
2731

انقدر به خودتون سخت نگیرید دیگه سه تا چیزی نیست

استرس از همه چیز بدتره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738
بعدش چیزی نشد؟

عزیزم شما برو ازمایشات بارداریت و بده اگر قندت بالا باشه باید کنترل کنی اینطوری هم نیست هر چی دلت خواست بخوری منم منع مصرف قند دارم خیلی کم پیش میاد چیزای شیرین بخورم 

خوشگلا دخترای خوبی باشین بیاین خرید کنید😊@trust_shoping70  اشتباهی نرین بیاین اینستا😉بوووس

منم باردارم بودم لب مرزه هر هفته می رم آزمایش قند دستم سوراخ سوراخ شده انقد آزمایش دادم کارهای که شرینی جات هم نمیخورم

خدا یا همه ب آرزوهای قشنگشونبرسن منو همسرم هم ب ارزوهامون برسون
منم باردارم بودم لب مرزه هر هفته می رم آزمایش قند دستم سوراخ سوراخ شده انقد آزمایش دادم کارهای که شر ...

خوب چرا قندتو تو خونه چک نمیکنی؟

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2706