2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم حوصله ندارم نگا میکنم میبینم خیلی کوتاهی کردم تنبلی کردم از ارزوهام گذشتم ولی هنو همون تنبل سابقم

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

منم دلم گرفته

ولی الان توی یه تاپیکی دیدم همه چقدر مهربون باهم برخورد میکنن خوشحال شدم. چند ماهه روی خوش نی نی سایت رو ندیده بودم🙄

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
2738
منم حوصله ندارم نگا میکنم میبینم خیلی کوتاهی کردم تنبلی کردم از ارزوهام گذشتم ولی هنو همون تنبل سابق ...

چند سالته ؟

ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه س

...       
چند سالته ؟ ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه س

۲۸ اره میدونم ولی خستم الان چند ساله میخوام ماهی بگیرم همش خوابم 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2706