2737
2734
عنوان

انرژی مثبتا بیان اینجا

60 بازدید | 7 پست

سلام من حدود دوماهه یه انرژی منفی و نا امیدی عجیبی دارم نمیدونم چرا از اخرین خواستگاری که رد کردم دو ماه میکذره بعد اون دیگع حس نا امیدی اومده  چیکار کنم حالم دوباره خوب بشه خیلی افسرده‌و بی حالم نمیدونم دلیلش چیه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

به نعمت ها چیزهایی که داری فکر کن. به اهدافت به اینده ای که قراره خودت با تلاش خودت بسازی به رویاهات فکر کن. متاسفانه ما اینقدددددر دچار روزمرگی کردیم خودمونو که به این افسردگی و این حس بد رسیدیم

منم اینجوری شدمه 21 سالمه ی خاستگار درست حسابی نداشتم دوسه تاداشتم ک اصلامناسب نبودن دوسه نفرم حرف زدن خبری ازشون نشد.حس میکنم هیچ جذابیتی واسه کسی ندارم تا اخرعمرمجردمیمونم ناامیدشدم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
امتحان کردم بي فايدس

یعنی از ایندم نا امیدین؟ یعنی هیچ هدفی ندارین؟ اگه هدف داشته باشین و واسه رسیدن بهش تلاش کنین بخداااا خیلی انگیزه و انرژی میگیرین. مشکل اینه که خیلیا تنبلی میکنن یا به روزمرگی عادت کردن. روزمرگی دشمن شادی و انرژیه

2738