2726

سلام 

پسرم 17 ماهشه 

الان حدود یه ماهه یه طرف صورت و روی ساق دستش و روی مچ پاش دونه زده کلا 25 دونه هست دو تا دکتر گفتن ویروس دست و پا و دهانه

یکی دکتر گفت واسه نیش حشره هست که قسمت ای روباز رو زده

داروی هیچکدوم اثر نکرد که کامل خوب بشه کسی بچه ش مشابه این مورد من  بوده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی‌دونم ولی اگه حساسیت به چیزی باشه بتامتازون بزنی میره

حساسیت به چی؟؟؟

واقعا ناراحتم بعضی وقتا  خارش داره میخارونه تا خون میاد

دکتر هیدروکسی زین داده بود تا میخورد خارش نداشت من دیگه ندادمش گفتم معده بچه م داغون میشه

2728
حساسیت به چی؟؟؟ واقعا ناراحتم بعضی وقتا  خارش داره میخارونه تا خون میاد دکتر هیدروکسی زین داد ...

خوب هیدروکسی زین مال حساسیت‌دیگه من برای اولین بار به دخترم ماهی دادم اینطوری شد تا بتامتازون زدم رفت بعد دوباره از جایی دیگه دراومد بردم دکتر هیدروکسی زین داد ببین جدید چی بهش دادی

من با کسی دشمن نیستم . چرا درخواست دوستی میدید؟؟؟
یعنی با یه بار رفت واقعااااا؟ ؟؟؟!!!! نگفت حساسیت به چی؟

ب مواد غذايي يا چيز گرم خورده باشه اين پماده خيلي خوب بود دختر من ديگه اگزما شده بود ولي سريع همش رفت 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
هرچی فکر میکنم به ذهنم نمیاد نه چیز جدید ندادم

دکتر به من گفت دو ماه دیگه بهش ماهی بده اگه باز حساسیت نشون داد تا آخر عمرش نده با همون شربت هم  خوب شد دو روز بیشتر ندادم ببین چی بهش دادی هنوزم داری میدی از مواد غذایی حساسیت زا از اینترنت ببین 

من با کسی دشمن نیستم . چرا درخواست دوستی میدید؟؟؟