2726

۶ماهه پیش چکاپ دادم انزیم کبدم بالابود شک کردم بخاطر دارو استامینوفن باش ک خورده بودم مجدد ازمایش دادم انزیم کبدم پایین بود سونو هم دادم گفت کبدتون سالم 

الان دوباره چکاپ دادم بازم انزیم کبدم بالاتراز قبل زده البته هفته قبل قرص استامینوفن و مسکن زیاد خورده بودم بخاطر جراحی دندون عقلی ک داشتم الان نمیدونم بازم اشتباه شده بخاطر دارو یا واقعا کبدم‌چربه 

صورتمم چند وقته خیلی لکش بیشتر شده و پشت کتفمم جوش زیاد زده احتمال میدم‌اینبار واقعا چرب شده کسی هست ک این اتفاق براش افتاده باشه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من این مشکل رو نداشتم ولی برادرم داشت

برادرم آنزیم کبدش بالا بود البته دفع خون هم داشت با داروهای گیاهی و شیمیایی کنترل میکرد همه چی اوکی میشد ولی به محض اینکه رهاش میکرد دوباره میرفت بالاتر. 

بعد از یکسال دوندگی و هزارتا دکتر عوض کردن و چندمرتبه آندوسکوپی و کولونوسکوپی و سی تی اسکن های خاص

متوجه شدیم دچار التهاب روده هست و التهاب روده باعث سیروز کبدی شده. الان 5 ماهه دارو مصرف میکنه و خدارو شکر خیلی بهتره. 🌹

لطفا واسش دعا کنید بهتر بشه حداقل از حجم داروهاش کم بشه. 😘

ان شالله ک بهتر بشه 

اگ اهل دارویی بزارکنار

مگه چقدراستامنیفون میخوری ک نشون میده اینقدرزور؟؟

من شوهرم کبدچرب داره ولی انریماش نرماله سونوزدگرید۱ب ۲ولی بعد۶ماه مجددسونوشدگریرش شده ۰به ۱وپایین اومده 

باپرهیزبهترمیشی 

ازمایشات روجای خوب برووهمش یجاتکرارکن 

وخدایی که بشدت کافیست
اگ اهل دارویی بزارکنار مگه چقدراستامنیفون میخوری ک نشون میده اینقدرزور؟؟ من شوهرم کبدچرب داره ولی ...

بیمارستان دولتی رفتم هربار اینبارگفتم‌ازمایشگاه خصوصی میرم‌

2706