2733
2734
عنوان

حال و هواتون تو هفته ٢٣ بارداري 🤰🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 74 پست
خدا به دادمون برسه  آخه بدبختی اینجاس اصلا میل هم داشته باشم از ترس دلم رابطه نمیخواد که  ...

دقيقا همش ميگم ولش كن ارزش نداره ؛ كلامي ام باور نميكنن ك وقتي تو عمل يخيم 😂

من كلا هميشه لباسام گشاد و بلنده اينجوري ميپوشم اندازن فقط شلوار ديگه ندارم ؛ تيكر و ميبينم روزاش كم ...

تو هدفت سزارینه یا طببعی؟ 

من سزارین فقط خدا رحم کنه تا ۳۷ هفته برسم زیر ۳۷ پذیرش نمیکنن برا سزارین اون بیمارستان

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقيقا همش ميگم ولش كن ارزش نداره ؛ كلامي ام باور نميكنن ك وقتي تو عمل يخيم 😂

آره دقیقا 

بابا کلامی محبت کنیم تهش به همون ... ختمش میکنن😁😁

تو هدفت سزارینه یا طببعی؟  من سزارین فقط خدا رحم کنه تا ۳۷ هفته برسم زیر ۳۷ پذیرش نمیکنن برا س ...

من خودم سزارين اما نميذارن ك تا مشكل نداشته باشي ؛ شهر شما انتخابيه ؟

2728
من خودم سزارين اما نميذارن ك تا مشكل نداشته باشي ؛ شهر شما انتخابيه ؟

این دکتری که من میرم عاشق سزارینه این انجام میده اما بقیشون شنیدم نه

اگه خدا بخواد انجام میده فقط گفت زیر ۳۷ هفته بیمارستان قبول نمیکنه

این دکتری که من میرم عاشق سزارینه این انجام میده اما بقیشون شنیدم نه اگه خدا بخواد انجام میده فقط گ ...

خوش بحالت دكتر من ب هيچ عنوان قبول نميكنه واس همين ميخوام عوض كنم دكترمو ؛ دعا كن منم بتونم سزارين شم 😭 تو بي حسي ميخواي يا بي هوشي ؟ من بي حسي چون هم بچه رو همونجا ميدن بغلم هم ميترسم ديگه ب هوش نيام 😂

2738

من تازه زايمان كردم

منم انقدر بارداري وحشتناك بدي داشتم و افسرده بودم الان از هر چي بارداري و زن حامله است متنفرمممممممممممم

بعد از زايمان بهتر ميشيد هر چند ك الانم الكي يهو ميزنم زيره گريه

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
خوش بحالت دكتر من ب هيچ عنوان قبول نميكنه واس همين ميخوام عوض كنم دكترمو ؛ دعا كن منم بتونم سزارين ش ...

والا منم نمی‌دونستم دکتره خوشش از سزارین میاد جدیدا فهمیدم 😁همش ترسیدم قبول نکنه البته خودم تا حالا چیزی بهش نگفتم گفتم الان میگه از حالا ول کن 🙄

ولی از همه کسایی که رفتن پیشش شنیدم که فقط موافق سزارینه،اره منم بی حسی دوست دارم 

آدم در جریان امورات هست

ایشالا که توام دکی قبول کنه سزارین شی 

منم تپش قلب دارم، گاهی تنگی نفس میشم

ز اول بارداری دل درد داشتم. الان گاهی حس میکنم انقباض دارم😔

متاسفانه فعالیت اذیتم میکنه و شکمم سفت میشه و درد میاد سراغم

خونه ام گندیده به معنای واقعی

بسیار زودرنج و حساس شدم، سرررریع اشکم درمیاد و....

گروه قرمز❤️ وزن 
من تازه زايمان كردم منم انقدر بارداري وحشتناك بدي داشتم و افسرده بودم الان از هر چي بارداري و زن حا ...

منم مطمئنم افسردگي بعد زايمان ميگيرم ؛ خيلي كلافم از همه خيلي حالم بده ؛ زايمان زودرس داشتين ؟ آخه تيكرتون هنوز زمان داره

اول بارداري درگيره ويار بودم بعد ويار اينجوري شدم

منم اینجور بودم عصبی و...الان هفته 26عالیم ازوقتی که لگدهای بچم بیشتر شده وروز به روز بزرگتر میشه

احترام بزار🙃اعتماد نکن
والا منم نمی‌دونستم دکتره خوشش از سزارین میاد جدیدا فهمیدم 😁همش ترسیدم قبول نکنه البته خودم تا حالا ...

انشاالله ؛ عزيزم تو درد واژن و قفسه سينه سمت چپ نداري ؟ 

2706