2733
2734
عنوان

من چی بگم به این اخه

278 بازدید | 48 پست

امروز تولدم بود با داداشم اینا اومدیم شام بیرون 

با زنداداشم سر یه جریانی که کاملا حق با من بوده قهرم و اونم میدونه ولی معذرت خواهی و اینا نکرده حالا دو ماهه 

حالا کاری هم ندارم بهش در کل 

امشب دختر داداشم بعد کلی وقت منو دیده بود از بغلم‌نمیومد پایین برگشتنی هم گریه کرد که بیاد تو ماشین ما 

بعد یهو زنداداشم با کیف زد تو کمر بچه گفت خاک تو سرت دیوث غریب پرست رفت تو ماشینشون نشست 😐 نزنم تو دهنش پر خون شه ؟؟

فرشته های کوچولوی من ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐چه بد دهن😐ولش کن 

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."
2731
2738

بچه چن سالشه؟ 

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

حرکتش خیلی زشت و اشتباه بوده ولی شما ک باهم قهربودین چرا باهم رفتین بیرون

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2706