2733
2734
عنوان

بیاین بهم اهنگ قشنگ معرفی کنیم

107 بازدید | 12 پست

هرکس چندتا اهنگ قشنگ معرفی کنه 

لطفا سبکشم بگید 

شاد رقصیه

شاد

غمگین

معمولی برای ماشین 

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرامافون برای ماشین

غمگین گوش نمیدم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731
2738
شب موهات از یوسف زمانی 😍

عالی بود

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
آهنگ خالق از معین .خیلی زیبا و دلنشین    

پسندیدممممم

از همین خواننده روی رقص شاپرکم قشنگه

هارمونی مهرشاد قدم قدم علیرضا جاوید از خوشی میمیرم بابک جهانبخش دل فرشاد آزادی

قدم قدم قشنگ بود

دقیقا رقص من بهش مبخوره