2737
2734
عنوان

داداش گلم هنوزم کماس فردا عمل داره

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام سوره نور را به اب بخون برو بپاش به بدنش و صورتش بهوش میاد

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
به نظرت به هوش بیاد مشکل حرکتی و اینا داره؟ اگه من بخام دست گل قشنگمو با ناراحتی بیینم چجوری زندگی ک ...

دقیقا میدونم چی میگی

تمام حستو درک میکنم،تمام ثانیه هاتو

خواهر زاه خودم ی ماه تو کمابومن باورم نمیشد اینی ک رو تخت اونه

2738

اگ قابل باشم براش دعا میکنم ک بزودی زود سلامتیشو کامل بدست بیاره انشالله

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
دقیقا میدونم چی میگی تمام حستو درک میکنم،تمام ثانیه هاتو خواهر زاه خودم ی ماه تو کمابومن باورم نمی ...

اون چطوری بود؟ بعد چند وقت بهوش اومد؟ الهی تنش سالم باشه تن خودتم سالم باشه عزیزم

به نظرت به هوش بیاد مشکل حرکتی و اینا داره؟ اگه من بخام دست گل قشنگمو با ناراحتی بیینم چجوری زندگی ک ...

اولش یکم اره ولی بعدا انشاءالله با فیزیوتراپی درست میشه 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖

اره عزیزم انشالا داره پسر دایی مامانم تصادف کرد بردن بیمارستان گفتن فقط دوتای چشمش سالمه بقیه خورد شدن چند روزم کما بود الان خداروشکر بهتره 

2706