1480
1632
عنوان

داداش گلم هنوزم کماس فردا عمل داره

450 بازدید | 58 پست

پای راستش توی تصادفش از سه جا شکسته و میخان عملش کنن لوله تنفس هم میخان از راه گلو براش بذارن الهی خواهرش بمیره الهی بمیرم

تروخدا تروجون هرکی براتون عزیزه از ته دلتون براش دعا کنیدشاید دعای شما پذیرفته بشه.مهدی 18 سالش شده تازه...

الان 11روزه بیهوشه

هوشیاریش از 3و4 اومده روی6 و7 

دستاشو خیلی محکم تکون میداد انگار درد داشت سرشم تکون میده.تازگیا پلک میزنه یکم چشمش باز میشه البته فقط چشم راستش چشم چپش خیلی ورم داره انگار نمیتونه تکونش بده

حتی باورم نمیشه اینارو راجب داداشم دارم مینویسم...

دلم خیلی واسش تنگ شده خیلی تنهاشدیم خیلی

هر روز صدای موتورش میومد میومد سر میزد میگقت میخندید الان11 شبه تنها خابیده اونجا بیهوش

درمان تخصصی  زگیل تناسلی توسط  متخصص جراح ارولوژی با دستگاههای مجهز به تکنولوژی روز دنیا

Iran-urology.com

02188196551

02188196449

ما رو دنبال کنید

1613

خودم برادر جوون دارم. الهی که با تنِ سالم برگرده خونه

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ

آخی😔

مثبت فکر کن داره خوب میشه😍 با توجه به چیزایی که گفتی

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم❤    تیکر تولد یه عشق😍💙کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود🙃💙میگویند با هرکس باید مثل خودش رفتار کرد....!💙 تو گوش نکن 💙چون اگر چنین بود، از منش و شخصیت هیچکس، چیزی باقی نمیماند...!💙  فقط انسانیت و دیگر هیچ💙

😭😭😭😭😭😭... واااای خدایاااا

کم دلم گرفته بود بدتر شدم.. خدا شفاش بده.. ای خدا به جوونیش رحم کن 

الهی بحق پنج تن زودتر بلند شه از رو تخت بیمارستان

آمین آمین آمیییین😭

1614

ان شالله خوب میشه نگران نباش.. همینچک هوشیاریش رفته بالا نشونه خوبی هس

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
1601

سلام سوره نور را به اب بخون برو بپاش به بدنش و صورتش بهوش میاد

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
1639