2410
2553
عنوان

بلایی که بعد از زلزله به حال و روز من اومده و نابودم کرده😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 92 پست
الان یه هفته از اون جریان میگذره حالم بده حاملم تپش قلب گرفتم از اتاق خوابمون و تختمون و از حیاط خلو ...

ببین عزیزم بهش فکر نکن 

منم این دوران رو کذروندم بعد از زلزله بم 

اما این رو بدون قسمت آدم هرچی باشه همون میشه و بی خود زندگی خودت رو تلخ نکن ‌ . تهش مرگه دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تو حموم نمیتونم بمونم تو تاریکی تنهایی با کوچیکترین صدایی فک میکنم زلزله اومده شبا کابوس میبینم دیشب خواب دیدم هواپیما داره سقوط میکنه خلبان میشمرد و منو خواهر برادرم جیغ میزدیم بیدار شدم تا گلوم خشکه ولی ترسیدم برم آب بخورم حزیدم زیر پتو

الان یه هفته از اون جریان میگذره حالم بده حاملم تپش قلب گرفتم از اتاق خوابمون و تختمون و از حیاط خلو ...

😢😢 عزیزممم😢 کاملا درکت می کنم البته من زلزله شدید ندیدم اما همون زلزله کم هم باعث شده همش با ترس از خواب بپرم و همش استرس داشته باشم خیلی حس بدیه😢

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 

عزیزم باید بگم متاسفانه تا یکسال ترس از زلزله توی وجودت هست 

سعی کن خودتو سرگرم کنی و بهش فکر نکنی 

2714

من تو زلزله ی آذربایجان بودم  تا یک سال اینجوری بودم.وحشتناک بود.😔😔😔حالتو قشنگ میفهمم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

امسال خونه مادرم اینا هم اومد اما چهارریشتر بود ولی فاصلش تا سطح زمین کم بود یعنی لرزیدا داشتم فرار می کردم تا نصفه راه رسیدن یادم اومد پای بابام شکستست نمی تونه تند بیاد دیگه تندتند دوییدم اونو آوردم بیرون ولی باز بعده ده دقیقه اومد خداروشکر تا حالا دیگه نیومده زلزله خیلی وحشتناکه مخصوصا اگه خونه قدیمی باشه

عزیزم باید بگم متاسفانه تا یکسال ترس از زلزله توی وجودت هست  سعی کن خودتو سرگرم کنی و بهش فکر ...

دست خودم نیست تاخودآگاه فکرم میره سمتش سقف گاهی صدامیده یا تلویذیون خبر بدی میره صبج به صبح بدون استثنا میرم سایت زلزله نگاری رو چک میکنم میگم نکنه خواب بودم زلزله اومده

امسال خونه مادرم اینا هم اومد اما چهارریشتر بود ولی فاصلش تا سطح زمین کم بود یعنی لرزیدا داشتم فرار ...

آره خونه ماهم ۳۰۰ متره گفتم اگه شدید باشه تا برسیم بیرون رو سرمون آوار شده😔

دست خودم نیست تاخودآگاه فکرم میره سمتش سقف گاهی صدامیده یا تلویذیون خبر بدی میره صبج به صبح بدون است ...

طبیعیه من توی یه زلزله ۵.۸ ریشتری بودم تک وتنها توی خونه و شهر غریب خیلی سخت بود همین کارایی که تو میکنی و میکردم ولی به مرور کم شد به خودت زمان بده

2706