2726

من خونم توی شهر برازجونه.

یکی ازشهرستانای بوشهر

هفته قبل یه زلزله زد فک کنم ۴.۸ ریشتر بود...ایجوری شد که من ۵.۵ صبح پاشدم داروی دخترمو با کمک شوهرم بدم...حس کردم زلزله اومد.به شوهرم گفتم‌زلزله بودا...گفت نه خبری نیست..دیگه من داروی دخترمو دادم رفتم دم در حیاط خلوت بودم(دسشوییمون تو حیاط خلوته)زلزله شدید زد و تموم نمیشد انقدر جیغ زدم تا شوهرم دخترمو اورد بیرون یه لحظه کلی صدا اومد و از خونه همسایه کناریمو کلی چیزای سفید رفت تو آسمون.

من فکر کردم خونه ریخته که شوهرم گفت نه پرنده ها توی دخت بودن

خب

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جامونو جمع کردیم از روی تخت تو اتاق خواب اومدیم تو سالن‌دیگه دخترم نخوابید شوهرم دید خبری نیست ۷ اینا‌بود رفت تو اتاق ۷ و خوروه ای بود که دوباره زلزله زد منم کل بدنم میلرزید‌ وسط خونه وایساده بودم جیغ میزدم

اخی عزیزم منم کرمانشاهم درکت میکنم ولی ما عادت کردیم دیگه😳😳😳😳البته خیلی وقته نیومده

دختر کورد❤ میگویند موصل تنها۶۰ دقیقه در برابر داعش مقاومت کرد...! اما کوبانی ۶۰ روز مقاومت کرد و پیروز شد...!  می گویند کوردها مرزنشینند..!اما بگذارید اصلاح کنم کوردها مرزنشین نیستند این مرزها هستند که آنقدر عقب میروند تا به کوردها تکیه زنند ❤بژی کورد و کوردوار❤ چیروک به معنای قصه شیرین به زبان کوردی است به یاد چیروک های مادربزرگم😔
جامونو جمع کردیم از روی تخت تو اتاق خواب اومدیم تو سالن‌دیگه دخترم نخوابید شوهرم دید خبری نیست ۷ این ...

الاهی بمیرم شوک وارد بدنت شده عزیزم

بچه ها باردار نیستم برای رسیدن به آرزوهامه صلوات لطفا.دوست دارم با عشقم ازدواج کنم و پزشکی قبول بشم
2706