2410
2553

میدونم درست نیست اینو بگم ولی واقعا همه همینطورن و من باید تغییر کنم یا طرف تومخه...چرا بعضی کسایی که بچه دار میشن انقدر تو مخی میشن... بچه های غرغروشونو هیچی نمیگن...لااقل یه دادسرش بزن ...اههههههه... یا یسره سر جایی رفتن باااشون درگیری...وای بچم خوابه وای بیدارش کنم خواب زده میشه....طول میکشه ببرمش مهد و امثال اینها....

انگار همهههههه باید الاف بچه های اینا باشن.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اينا انگار خدا طاق اسمونو زرتي شكافته بچه اينا رو انداخته پايين😐

والا بخدا

خيلي نديد بديد بازيع🖐🏻😐

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
2456

چرا نمتونم دیگه باهاشون ارتباط برقرار کنم....اعصابم بهم میریزه از همه چیشون....میدونم خودمم یروزی بچه خواهم داشت اما بنظرم یسری رفتارا دست خوده ادمه...یه سری تربیت ها دسته خانوادس که بچه ها انققققد مزخرف نباشن

2714

بعضیا اونطوری بچشونو لوس میکنن بعضیام جوری بچه رو میزنن که وحشی بار میاد بعد میگن نمیدونم چی کم گذاشتم که اینجوری بی ادب و عقده ای شده 

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه