1874
1955

امشب که خانواده وفا مهمونی دادن یه مدل شیرینی درست کردن که سرخ کردنی بود، کسی میدونه چیه ؟؟؟ اسمشو گفتن ولی من یادم رفت . 

تموم شد؟

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️

توروخدا بگین تکرارش رو کی میده من یادم نبود امشب خانه ی ما داره☹

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
1967

أفق باز ميده 

فردا فك كنم ٧ صبح و حدود ١ ظهر بده نسيم 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
1974

ساعت ۱ بامداد فک کنم شبکه نسیم

من زهرام...یه دختر احساساتی...                          یه روز یه نوشته خوندم درباره ی حضرت علی اکبر که ایشون گفتن :مردم چرا به من توسل نمیکنن؟؟؟من اگه یه لبخند به بابا حسینم بزنم همه مشکلات حل میشه..........................                                             چند روز بعد که تو فکر ایشون بودم عکس یه شهید رو دیدم "شهید علی اکبر کوروش فر" از اون روز احساس کردم حضرت علی اکبر وشهدا حواسشون بهم هست......................................................................                                                                                     از اونموقع نذر کردم اگه شاهزاده علی اکبر حاجتم رو بده اسم‌ پسرم رو بزارم علی اکبر و مثل شهدا بزرگش کنم                                                                                               برای خودم و حاجتم دعا کنید لطفا...  .
1718