2737
2734
عنوان

فاز اونایی که ریپلای میکنن بعد جوابشونو میدی میگن..

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 27 پست
ب اینم گیرمیرن ولی شوخیه بیشتر ناراحت نمیشم الان فحش میدن بدوبیراه میگن اه

جواب نده بیشترشون بچه ن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
من فقط نظرمو گفتم طرف اومده انقد چرت پرت گفته روانی 

خب دارید میگید ریپلای کردید .خب چرا ریپ کردید ؟ 

یه کاربری هست خیلی ازش خوشم اومد.در جواب مخلپالفینش میگه "جهان بینی ما با هم فرق داره موفق باشید " و تمام .

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه دیگه  اخه الان کسی نیس همه جا باشه  اون کاربرا نمیدونم چی شدن

غلاغ نیست نازگل نیست خیلیا نیستن

خدا کنه هر جا هستن خوش باشن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ب من گیرمیدن سعی کن توتاپیکایی ک طرف باخووهرشوهر مادرشوهر جاری شوهر دعواش شده نری دهنتو سرویس ...

واای من خیلی ازت خوشم میاد😂😂😂لعنتیه فعال

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2728

اینجا اکثرن باید بگی کتک میخوری یا شوهرت خسیسه یا یه جات میلنگه غیر این بگی میگن زندگیت خنثی هس بی معنیه چرا چون دعوا توش نداری شوهرت مرد نیس اینا دقیقا حرفای یکی بود که ریپ کرده بودم یکی

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
گیر به خاطر همه جا هستی نمیدن؟😑 پارسال خیلی مد بود

به من گفتن 😂😂🤦‍♀️

نمیگه طرف خودش هر جا من بودم ،بوده 😏😃 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
به من گفتن 😂😂🤦‍♀️ نمیگه طرف خودش هر جا من بودم ،بوده 😏😃 

اتفاقا من خوشم میاد جایی برم هی ی نفرو ببینم احساس غریبی نمیکنم😂

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2738
به من گفتن 😂😂🤦‍♀️ نمیگه طرف خودش هر جا من بودم ،بوده 😏😃 

همین 👍😑😑

خب دارید میگید ریپلای کردید .خب چرا ریپ کردید ؟  یه کاربری هست خیلی ازش خوشم اومد.در جواب مخلپ ...

نه اولش من جواب استاتر گفتم بدون ریپلای بعد منو ریپ کردن

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
اتفاقا من خوشم میاد جایی برم هی ی نفرو ببینم احساس غریبی نمیکنم😂

😁😁🙏👍👍

نه اولش من جواب استاتر گفتم بدون ریپلای بعد منو ریپ کردن

آهان این کاربره اسمش nig نبود ؟🤦‍♀️😃

آهان این کاربره اسمش nig نبود ؟🤦‍♀️😃

نه زهرگلی بود