2703
2553

از اول یه تاپیک گیر میدن هرچی دلشون میخاد میگن بعد ادم میاد دفاع کته میگن کی با تو بود به من چه 😲😲😲😡😡😡😡عقده هاتونو جای دیگه خالی کنید 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه دیدمش بهش میگم    

فقط توهین میکنه به کسی منتظر جواب هم باشه باید دیگه

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2720

خب به استارتر جواب میدن .

اینجا استارتر سوال میپرسه و هر کاربری جواب میده بهش .بقیه میان با هم دعوا و گیر دادن به کامنتای همدیگه .خیلی دیدم اینجوری بوده و کاربران همدیگه را الکی ریپلای میکنن

سلام عزیزان .من حقیقتا بعد از کار و مشغله میام تو سایت و دوست دارم فقط در سایت تبادل نظر کنم و تاپیک هایی که دوست دارم شرکت کنم...نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم .من مشاور نیستم که فرصتش را داشته باشم.نمیتونم جایی که تگ میشم شرکت کنم چون مثل یه کار اجباری و شغل میشه که باید جواب بدم و این بعد از کار و شغلم برایم سخت و فرسوده کننده است .لطفا خواهش دارم که درخواست دوستی نفرمایید و جایی تگ نکنین برای سوالات تون .اگر موردی را بلد بودم تو تاپیک هام گفتم .ممنونم از شما و درک شما
ب من گیرمیدن سعی کن توتاپیکایی ک طرف باخووهرشوهر مادرشوهر جاری شوهر دعواش شده نری دهنتو سرویس ...

انقد الکی ریپ میکته حی میخام جواب ندم میبینم هرچی از دهنش درمیاد میگه الله اکبر نمیشه هم اینجا بری بزنی که😂😂😂🙃

خب به استارتر جواب میدن . اینجا استارتر سوال میپرسه و هر کاربری جواب میده بهش .بقیه میان با هم دعوا ...

من فقط نظرمو گفتم طرف اومده انقد چرت پرت گفته روانی 

2714
ب من گیرمیدن سعی کن توتاپیکایی ک طرف باخووهرشوهر مادرشوهر جاری شوهر دعواش شده نری دهنتو سرویس ...

گیر به خاطر همه جا هستی نمیدن؟😑

پارسال خیلی مد بود

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

اي بابا 

بگذريد بريد

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
گیر به خاطر همه جا هستی نمیدن؟😑 پارسال خیلی مد بود

نه حوصلم نمیاد هرجا برم😂😂

نه حوصلم نمیاد هرجا برم😂😂

بهتر😁

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
اي بابا  بگذريد بريد

من گذشتم ولی حی میبینم بی احترامی میکنن بعضی واقعا بعد میگن ماخانوادگی محترمیم بابا محترمه کی بودی تو 

2706