2726
عنوان

رمان خونا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 29 پست
اونارم خوندم الان هوس اینطور چیزی کردم اسطورهه عالــــــــــیه چشم هایش هم قشنگه به لوسی قرارنبود ...

هیچکسی مثل تو نبود

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک مشت خالی از زندگی... نقطه سر خط تکرار زندگی.... قتل کیارش... طلاهای این شهر ارزانند ...زندگی خصوص ...

طلاها رو خوندم

بقیش 

رو ببینم از کدوم خوشم میاد

ممنون

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
2728
باربادکهای باز بود فک کنم سرنوشت ی افغانیه کتابشم هست خیلی قشنگ بود برامن،من خیلی خوندم رمان اسماشون ...

بادبادکباز اسمشه خیلی قشنگه ...

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
برو توی مایکت کلکسیون رمان رو دانلود کن خیلی متنوع کم زیاد با چند موضوع مختلف رمان داره  از پل ...

اخه کنکوریم 

نمیخوام درگیرش بشم 

برنامش باشه هی میخونم 

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
طلاها رو خوندم بقیش  رو ببینم از کدوم خوشم میاد ممنون

اول زندگی خصوصی رو بخون... بن بست هم قشنگه

چند سال پیش می خوندم پس اپدیت نیست 

اسطوره

شاه شطرنج 

زیتون

زندگی غیر مشترک 

پانتی بنتی

ابی به رنگ احساس من

شطرنج شکسته 

باورم کن 

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 
دلم واسه پسر کلفته سوخت چند شب خوابم نمیبرد

وای اره مخصوصا اون قسمتش ک گیرش انداختن تو کوچه و پسره فرار کرد  

هیچکسی مثل تو نبود

یه حسی میگه خوندمش 

باید برم خلاصشو ببینم

یه حسی میگه خوندمش  باید برم خلاصشو ببینم

همون‌ک دختره تو بچگیش چاق بوده ... بعد استاد دانشگاه میشه دوست دوران بچگیش رو اونجا میبینه...

همون‌ک دختره تو بچگیش چاق بوده ... بعد استاد دانشگاه میشه دوست دوران بچگیش رو اونجا میبینه...

اهان اره خوندم

2706