2703
2553
عنوان

رمان خونا بیان

199 بازدید | 29 پست

سلام 

برای امشب یه رمان خوب میخوام

میدونید بیشتر سلیقم تو مایه های بگذار امین دعایت باشم

قرارنبود

چشم هایش(کتابه ک معروفه نه اونی که دختره تو تصادف صورتش داغون میشه و قبلا مدل تبلیغاتی بوده و....

ایناس 

کلا دوهفته رو سرمیکنم تل جمعه های بعد ازمون یه رمان بخونم 

حالا نظرشما چیه

بچه ها دوهزار صفحه هزارصفحه ای نباشه عا

تا نصفه شب تموم شه 

صبح باید پاشم درس بخونم

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بانوی قصه     زن کمانگیر    

اینا قشنگن ولی یادم نمیاد چند صفحه ان ... 

دلواپس توام   فکر کنم ۴۰۰ صفحه بود   اون یکم طنز هم قاطیشه ....‌

ولی سبکش خیلی با اون دوتای بالای فرق داره  نمیدونم خوشت میاد یا نه

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2720

رمان سیب سرخ هوا.اونایی که گفتی رو نخوندم نمیدونم موضوعشون چجوریه ولی این تقریبا خوبه باز نسبت به بعضی از رمانا که سوژه اش تکراریه

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2714

یک مشت خالی از زندگی... نقطه سر خط تکرار زندگی.... قتل کیارش... طلاهای این شهر ارزانند ...زندگی خصوصی... 

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
یه ۵۰۰ صفه ای ک لوس و بی مزه نباشه هم ب من بگید

قتل کیارش فقط ارزش خوندن داره 

من مبتلا به بیماری ماکولار هستم اگر دوستی به این بیماری مبتلا هستن درخواست بدن تو تلگرام گروه داریم و تجربیاتمون رو در اختیار هم میذاریم                            الیف شافاک یجا میگه؛"به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو!بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو...نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود، از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد؟!"فراموش نکن وقتی خدا میخواد یه شروع دوباره بهت بده معمولا با یه پایان شروع میشه برای همین دَر های بسته ی زندگی یه نشونه است! نشونه ی اینکه دَرهای دیگه داره برات باز میشه! به خدا اعتماد کن...🌸برای سلامتی امام‌ زمان  و تعجیل در ظهور شون صلوات 🍀🌸 
اینا چیه مبخونید خداوکیلی😃 قرار نبود آخه😂 باز اسطوره، پانتی بنتی یه چیزی! 

اونارم خوندم

الان هوس اینطور چیزی کردم

اسطورهه عالــــــــــیه

چشم هایش هم قشنگه به لوسی قرارنبود نیس

ولی کلا موضوع هم خونگی که لوس نباشه دوس دارم

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
2706