1648
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
یکم دقیق تر خاص باشه 

دمت گرم .بغل .یه وقتایی...ولی خودم تازگیا دلم گرفته اهنگ اسم تو جی داره علی یاسینی رو گوش میدم همیشه کلی گریه میکنم

ن خواب راحتی دارم نه مایلم ب بیداری😔
1620
غمگین نیست که

میدونی من فکر میکنم متن و اهنگ یه ترانه بستگی یه حال خودت داره ک چقد به خاطرات و حرف دل خودت نزدیکه ....من تو بعضی اهنگها دقیقا حال خودمو حرف دل خودمو حس میکنم...ک شاید اگه ی نفر دیگه گوش بده بگه این چیه اخه

میدونی من فکر میکنم متن و اهنگ یه ترانه بستگی یه حال خودت داره ک چقد به خاطرات و حرف دل خودت نزدیکه ...

اره دقیقاا هنینطوری من از هزارتا اهنگ فقط متن یکی یه دلم میشینه

اره دقیقاا هنینطوری من از هزارتا اهنگ فقط متن یکی یه دلم میشینه

اینقد ک متن اهنگ واسم مهمه صدا و ملودیش واسم مهم نیست

1626

شبهای بعد از تو از رضا بهرام

سنگ صبور از محسن چاووشی

زخم زبون از محسن چاووشی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1639