2733
2734

من 9 روز میشه ک امپول اچ ام جی و اچ سی جی زدم اما بعدش بخاطر نداشتن شرایط سونو نشدم.این خیلی بده خانوما؟؟

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن گلم منم س روزه زدم ولی خیلی دلدرد دارم و معده درد نمیدونم بخاطر چیع فولیمم روز13پری16بود گفت رشد میکنه امپولوروز17زدم  اولین دفعس میزنم خداکنع زودی مادرشم

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕
2731
ن گلم منم س روزه زدم ولی خیلی دلدرد دارم و معده درد نمیدونم بخاطر چیع فولیمم روز13پری16بود گفت رشد م ...

انشااله ک بارداری عزیزم.اولین باره امپول میزنی

انشااله ک بارداری عزیزم.اولین باره امپول میزنی

اره اولین باره فک نکنم بار,ار باشم خیلییی میترسم خیلییییی ایقد از ناراحتی گریه کرد م

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕
اره اولین باره فک نکنم بار,ار باشم خیلییی میترسم خیلییییی ایقد از ناراحتی گریه کرد م

نباید استرس داشته باشی وگرنه لقاح صورت نمیگیره و اگرم لقاح انجام بشه لانه گزینی بخاطر ناراحتی و استرس انجام نمیشه.توکل بخدا دیگه گریه کردن نداره