2703
2553
عنوان

چجوری عشقمو از دست ندم

252 بازدید | 11 پست

چند ساله با پسری دوستم که عاشقشم و اونم دوسم داره ولی هرگز نزاشتم بفهمه که تا این حد عاشقشم حتی بش زنگم نمیزنم همیشه اون پیگیرمه و گله میکنه که چرا ی زنگ ب من نمیزنی

راستش وقتی زنگ میزنم خیلی تحویل و گرم نمیگیره واسه همین منم دیگه دلم نمی کشه زنگ بزنم حالا هم رفته خارج از کشور کار پیدا کرده و از وقتی رفته رابطه مون کلن قطع شده

دلم نمیخواد مستقیم بش بگم چرا پیگیرت میشم تحویلم نمیگیری از طرفی خودشم سراغمو نگرفته و مطمعنم مثل همیشه فکر میکنه من بش اهمیت نمیدم

واقعا نمیدونم چیکار کنم که ب دستش بیارم و تو حسرتش نمونم تو رو خدا راه کار بدین 

خدای من به روح و روانم نور و آرامش ببخش❤

اگه بدت نمیاد باید بگم داره فراموشت میکنه مطمئن باش مردا جلو چشمشون هستی محا نمیذارن وای از روزی که بن خاااااااارج 

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه بخادت پیگیر میشه شما یه تماس یا پیام بیشتر نده بگو میخواستم ببینم اوضاع کارت خوبه بعدش اونه که اگه بخادت پی ام میده یا زنگ میزنه

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  
2456
اگه بدت نمیاد باید بگم داره فراموشت میکنه مطمئن باش مردا جلو چشمشون هستی محا نمیذارن وای از روزی که ...

شایدم پیش خودش میگه این که سراغی از من نمیگیره ولش کنم وای خدا 😢

شایدم پیش خودش میگه این که سراغی از من نمیگیره ولش کنم وای خدا 😢

همینجور که من و سارا خانم گفتن یه زنگ بزن برای احوالپرسی ببین پیگیر میشه یا نه

بهش زنگ بزن و حالش و بپرس و بگو نگرانت شدم چون خبری ازت نبود و خیلی دوست داشتم صداتو بشنوم ولی گفتم ...

فردا اینو که گفتی امتحان میکنم بهتر از اینه که فکر کنه فراموشش کردم

2714
اگه بخادت پیگیر میشه شما یه تماس یا پیام بیشتر نده بگو میخواستم ببینم اوضاع کارت خوبه بعدش اونه که ا ...

یعنی اینکه سراغی ازم نمیگیره ربطی ب این نداره که من پیگیرش نبودم؟ من فکر میکنم چون من pm ندادم و زنگ نزدم اونم سراغ نمیگیره

یعنی اینکه سراغی ازم نمیگیره ربطی ب این نداره که من پیگیرش نبودم؟ من فکر میکنم چون من pm ندادم و زنگ ...

حالا شما یه زنگ بزن هم فال هم تماشا ببین چی میگه