2410
2553

من به حرم امام رضا بیش تر اعتقاد دارم😐

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نزدیکی ب اونجا؟

اره عزیزم مشهدم💗میخوای رفتم برات دعا کنم🙄

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."
2720
میشه درخواستو قبول کنی

اره عزیزم ❤❤

من

البته خارج بودم.محض کنجکاوی رفتم با شوهرم.نشستم ودعا کردم برا بارداری.همون ماه حامله شدم

البته خواهرمم منت میزاره میگه من رفتم حرم امام رضا دعا کردم😐😐😐😐

2714
من البته خارج بودم.محض کنجکاوی رفتم با شوهرم.نشستم ودعا کردم برا بارداری.همون ماه حامله شدم البته ...

دیگه هردو یه جای معنوی ان باهم کارساز شدن

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
خارج رفتی کلیسا؟

آره

لندن.خوشم میاد از مکانهای مذهبی.

تو تایلندم رفتم معابدشونو دیدم .ولی اونجا حس دعا نداشتم

اما کلیساهه که رفتم کسیم نبود وشبم بود.ولی خیلی حس خوبی داشت

مکان دعا مهم نیست مهم نیت و خواسته خداست عزیزم

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
من البته خارج بودم.محض کنجکاوی رفتم با شوهرم.نشستم ودعا کردم برا بارداری.همون ماه حامله شدم البته ...

به خواهرتون میگین لطفا برای منم دعا کنه?

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
2706