1676
1605

من به حرم امام رضا بیش تر اعتقاد دارم😐

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."
نزدیکی ب اونجا؟

اره عزیزم مشهدم💗میخوای رفتم برات دعا کنم🙄

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677
میشه درخواستو قبول کنی

اره عزیزم ❤❤

من

البته خارج بودم.محض کنجکاوی رفتم با شوهرم.نشستم ودعا کردم برا بارداری.همون ماه حامله شدم

البته خواهرمم منت میزاره میگه من رفتم حرم امام رضا دعا کردم😐😐😐😐

1665
خارج رفتی کلیسا؟

آره

لندن.خوشم میاد از مکانهای مذهبی.

تو تایلندم رفتم معابدشونو دیدم .ولی اونجا حس دعا نداشتم

اما کلیساهه که رفتم کسیم نبود وشبم بود.ولی خیلی حس خوبی داشت

مکان دعا مهم نیست مهم نیت و خواسته خداست عزیزم

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
من البته خارج بودم.محض کنجکاوی رفتم با شوهرم.نشستم ودعا کردم برا بارداری.همون ماه حامله شدم البته ...

به خواهرتون میگین لطفا برای منم دعا کنه?

لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین❤

والا ما یه بار خواستیم بریم داخل کلیسا نگهبان جلوی در راهمون نداد گفت چون مسلمونید اجازه ندارید برید

باید تمام مردم دنیا "بنان" شوند؛ از بس که مرا "الهه ناز" آفریده اند!😊
واا مگه فقط کافر باید بره

حالا نمی دونم اون نذاشت ما بریم یا کلا همه کلیساها مسلمونا  رو راه نمیدن😯 

باید تمام مردم دنیا "بنان" شوند؛ از بس که مرا "الهه ناز" آفریده اند!😊
1651