2726
عنوان

دلم براش تنگ شده😑💔

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 91 پست
لعنت به دلتنگی... من که زده به اخلاقم دارم با همه دعوا میکنم😑😂

شش ماهه ازش بی خبرم کسی که هردقیشوخبرداشتم

الان ک فک میکنم میبینم چقدقوی هستم شش ماهه داوم اوردم

اگه نمیتونی عاشقش بمونی پس عاشقش نکن!
ینی چی باز کرده بود؟؟اونم میخوادت محل نمیدی؟؟!پسرا خنگن ها از دست میره هااا خخخخخ

آره یه وقتا که یکم میزنه احساسی بحثو با شوخی تموم میکنم😐❣میترسم فک کنه بی جنبم

کنارم خیلیا هستن، دلم پیش تو آرومه♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آهان اوکی ناخودآگاه انجام دادم تا حالا😂😂

😂😂😂😉😉😉دختر باشیو ازین کارا نکنی دختر نیستی خخخخ بعد مثلا چند روز خوبی باهاش یهو‌یکهفته کلا نگاشم نکن بزار کنجکاو بشه این خیلی جواب میده خیلیییی

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
شش ماهه ازش بی خبرم کسی که هردقیشوخبرداشتم الان ک فک میکنم میبینم چقدقوی هستم شش ماهه داوم اوردم

الهی بمیرم عزیزم میدونم چقد سخته😔😔😔من چهار سااال بی خبر زندگی کردم از کسی که جونمو میدادم براش و حالا خیلی پشیمونم .... ببین ارزششو داره خودتو درگیرش کردی یا نه♥️

2728
😂😂😂😉😉😉دختر باشیو ازین کارا نکنی دختر نیستی خخخخ بعد مثلا چند روز خوبی باهاش یهو‌یکهفته کلا نگا ...

دقیقا الان یه شب باهاش کلی شوخی و اینا میکنم یه شب به زور جوابشو میدم😂😂

عزیزم از من به تو نصیحت خیلی خودتو وابسته نشون نده مردا عاشق زنای سردن دوس دارم خیلی تلاش کنن تا کسی رو به دست بیارن اگه تلاش نکنن بعد یه مدت نسبت بهش دلزده میشن من بخاطر عشقم هرکاری کردم خیلی وابسته بودم اخرشم ...

واسه رسیدن به آرزوهام دعام کنید.
نمیدونم خیلی شکستم دیگه واسه هیچی ذوق ندارم

ببین من خیلی خودمو داغون کردم تو گذشته یه مدت به پوچی حتی رسیدم دیگه هیچی مهم نبود برام جلو چشمای خودم بهم خیانت کرد ولی دوباره بلند شدم و الان حالم خوبه تو هم میتونی خودتو مشغول کن با آدمای جدید رفت و آمد کن کم کم بهتر میشی♥️💫

دقیقا مشکلم همینه نمیدونم واقعا دوسم داره یا نه😔

اگه کسی واقعا کسیرو دوست داشته باشه نمیزاره تحت هیچ شرایطی بهش سخت بگذره یا از دستش بده.

سعی میکنه هرکاری کنه تا ثابت کنه به عشقش

سکوت را دوست دارم،بخاطر اُبُهَتِ بی پایانش✌😏
عزیزم از من به تو نصیحت خیلی خودتو وابسته نشون نده مردا عاشق زنای سردن دوس دارم خیلی تلاش کنن تا کسی ...

میدونم عزیزم فاصله گرفتنم ازش هم به خاطر همینه ولی میترسم از دستش بدم ... این بار شکست بخورم شاید دیگه نتونم خودمو زنده کنم...😔♥️

اگه کسی واقعا کسیرو دوست داشته باشه نمیزاره تحت هیچ شرایطی بهش سخت بگذره یا از دستش بده. سعی میکنه ...

ببین ما با هم دوست معمولیم هم کلاسیم همه جوره هوامو داره ولی هیچوقت مستقیم نگفته دوسم داره فقط با کاراش نشون داده و نمیزاره شکم به یقین برسه... واقعا حالم بده

الکی بهش بگو برات خواستگار اومده یا یه پسره بهت پیشنهاد داده ببین چه جوری میشه اگه دوست داشته باشه خ ...

نه نمیتونم این صحبتا رو کنم باهاش کلا نزاشتم از یه جایی به بعد حرفامون پیش برن اونقدر صمیمی بشیم که توی مسائل خصوصی هم دخالت کنیم و حرف بزنیم

ببین من خیلی خودمو داغون کردم تو گذشته یه مدت به پوچی حتی رسیدم دیگه هیچی مهم نبود برام جلو چشمای خو ...

برام دعاکن خیلی تنهام خانوادم نمیزارن حتی بادوستام تاسرکوچه برم مشکلم فقط رفتن اون نیس😔

اگه نمیتونی عاشقش بمونی پس عاشقش نکن!

عزیزم  من بخاطر عشقم هرکاری رو که تونستم انجام دادم مثه پسرا اصن جای منو اون عوض شده بود از مامان باباش بیشترم هواشو داشتم ولی الان با یه زن مطلقه چن ماهه ازدواج کرده و رفته...بنظرم اصلا به روش نیار بعدا اگه شکست بخوری میگی کاش از اول تنهایی رو انتخاب میکردم

واسه رسیدن به آرزوهام دعام کنید.
2706