1648
1655
عنوان

فیلم بازا بیاین 😁🥰💎

94 بازدید | 10 پست

سلام دوستای گلم🌺♥️

از فیلمای زیر کدوما رو دیدید ؟ میشه نظرتون رو درموردشون بگید لطفا ؟ 

💜after

💛gravity

💚let's be cops

💙black panther

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
((تیکر عروسیمون👰🏼🤵🏼)) در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم!! 😍👫💕

اولی، خوب بود 

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙❤️💚 هی تویی که داری امضامو می خونی! امیدوارم خیلی زود یه اتفاق خوب واست بیافته 😍🤗.                                        ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

خانه به دوش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
((تیکر عروسیمون👰🏼🤵🏼)) در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم!! 😍👫💕
1522
آخری

چطور بود ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

Gravity از لحاظ تصویربرداری خیلی خوب بود کاملا تو فضا غرق میشی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
Gravity از لحاظ تصویربرداری خیلی خوب بود کاملا تو فضا غرق میشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8