2733
2739

اولی :

قد بلند  ،قیافه متوسط ، تحصیلکرده  ، کارمند معمولی  ، بدون خانه و‌ماشین شخصی خانواده متمول و فرهنگی ، بشدت اهل کتاب و مطالعه و شعر و  محیط زیست

دومی: قد کوتاه قیافه خیلی جذاب ، تحصیلکرده ،مدیر شرکت، دارای منزل شخصی و ماشین ، وضع مالی خوب ، وضع خانوادگی متوسط ، اهل کتاب نیست آنچنان 

اولی بشدت حمایتگر و مهربان 

دومی بشدت مقتدر و قاطع 

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

اما اولی خیلی سرد و ارامه 

دومی خیلی عاطفی و‌ گرم و صمیمیه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

جفتشو باید حرف بزنی چون جفتشون خوبن بد ببینی با کدوم تفاهم داری و دلت با کدوم بیشتره فقط در مورد دومی قدش از شما کوتاه تر نباشه وگرنه بهش فکر نکن بعدا تحقیقم باید کنی و مشاوره هم که صد درصد 

فقدددددد اولی 

سرد و آرومه 😐😐😐

2706