2410
2553

تا حالا فال قهوه گرفتین که آینده رو هم بتونه بگه. کارش تضمینی باشه ؟ 

والا من زیاد فال گرفتم ولی همه حال رو گفتن ن اینده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره من گرفتم تا الان که هر چی گفته دقیق بود 

کجا

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2720
2714
کجا

ی خانمی بود تو کرج فکر کنم اسمش خانم خاکی بود من خیلی سال پیش اون موقع که مجرد بودم گرفتم ولی هر چی گفت همون شد

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤

آره برا من چند سال پیش یه نفر گرفت وتک تک چیزهایی که گفت درست بود و اتفاق افتاد

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
آینده تا چند وقت گفته ؟ آینده دور منظورمه

ازدواج و بچه و کارو هر چی گفت همون شد 

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤
من چند بار گرفتم همشون الکی بودند

دقیقا یعنی هرکی معزفی کرد فلانی کارش عالیه . من به زور مامانمو مجبور میکردم میرفتم پیشش بعد میدیدم خیلیییی معمولی بود الکی اقوام و دوستان میگفتن عالیه!

2706