2726

آزیترومایسین میخوردم چند سال پیشا

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خدا 

من یمدت تتراسایکلین خوردم ، خوب شدم 

نزدیک دو هفته خوردم بعد ک ول کردم صورتم تماما جوش شده

امروز خاستیم بریم بگیریم ولی داروخانه های تو مسیر بسته بودن🤨🤨

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
2728
ازیترومایسین که انتی بیوتیکه، چ ربطی ب جوش صورت داره

خیلی ربط داره جوش دراثریه نوع باکتری به نام پروپیونی باکتریوم اکنس😜به وجودمیادمن یه زمان قوطی قوطی انتی بیوتیک می خوردم بماندکه حالااثریم نداشت

یه چیزی میشه دیگه!!!غصه هاتوبس کن...

اره من دکتر رفتم ازیترومایستین داد البته من فقط وقتی اصلاح میکنم میزنه جوش بعد رفت جوشام،بعد ی فوم شستشو و ی محلول هم برا جای جوشا داد خیلی خوف بود

الانم خودم قرص رو میخورم اخه بهم گف بیا دیگ نرفتم خودم گرفتم خوردم نمیدونم درسته یانه😐

کوچ تا چند؟! مگـر میشود از خویش گریخت؟!💫

باید تحت نظر پزشک مصرف بشه حتما آزیترومایسین قرص قوی هستش اگه مشکلت اینه که به حاطر کبد چرب جوش میزنی و مشکلت هورمونی نیست این قرص خوبه البته اگه متاهلی نباید بخوری چون در صورت حامله بودن به جنین آسیب میزنه.من مصرف میکردم خیلی پوستم رو خوب کرد اون مدت که میخوردم چون پوستم چربه ولی الان مدت زیادیه نمیخورم چون داروهای دیگه مصرف میکنم که باهاش تداخل دارن

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
فقط راکوتان ب حدی صاف میشی ک من عکس گذاشتم همه گفتن ادیته

را کوتان گرونه؟ چند وقت باید بخوری؟ 

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
2706