2703
2553

یکی از بزرگترین فکر و آرزوم یه کار خوبه مربوط به رشته که روانشناسی خیلی آرزو دارم در آینده مستقل بشم یعنی واسم یه آرزوی محاله که میگم اگه بهش برسم چی میشه واقعا خوبه واسه خودت مستقل باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من با مدرک کارشناسی حسابداری بیکارم. منم دلم میخواست کار منو پیدا کنه 

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
خب آدرس بدین بی زحمت همراه شماره،،خیلی ممنون 

سنتون کمتر از ۳۰ باید باشه

تهران ،خیابان انقلاب ،خیابان کارگر شمالی، مرکز اتیسم آوا

شمارشونم الان میدم اول بهشون زنگ بزنید بعدا خودشون بهتون زنگ میزنن و هماهنگ میکنن برای مصاحبه برید

سنتون کمتر از ۳۰ باید باشه تهران ،خیابان انقلاب ،خیابان کارگر شمالی، مرکز اتیسم آوا شمارشونم الان ...

باشه خیلی ممنون عزیزم،،البته میدونم که قبول نمیکنن چون من سابقه ندارم هر جا بری باید سابقه داشته باشی نمیدونم کسی که برای اولین بار میخواد کار کنه سابقه از کجا بیاره😞

2706