2726
عنوان

تعبیر خواب امام زمان

1591 بازدید | 15 پست

من امروز روز جمعه خواب خیلی قشنگ و خوبی دیدم که حس خیلی خوبی دارم بهش

خواب دیدم که با دوستم رفتم توی مدرسم تا امتحان بدم اما مدرسم شبیه بیمارستان بود خیلی بزرگ و راه رو دار ...

بعد من یه لحظه دیدم یه صورته نورانی داره منو از گوشه دیوار نگاه میکنه " دید یه بچه کوچولو چطوری از گوشه دیوار نگاهتون میکنه همون طوری دقیقا " قایم شده بود و داشت یواشکی منو نگاه میکرد بعد یهو من به دوستم گفتم امام زمانه و دویدم دنبالش و اون میدوویید منم همچنان میدوییدم دنبالش بعد یهو گمش کردم یه لحظه که دیدم اونجا چند تا خانم هستن که هر چقدر که می خوان برن دنباله امام زمان نمی تونن بعد دوباره دیدم داره از گوشه دیوار نگاهم میکنه بازم دوییدم دنبالش و اون دویید بعد تو یه اتاق پیداش کردم که دیگه راه فراری نبود تا خواستم باهاش صحبت کنم خودشو از یه پنجره دایره ای پرت کرد پایین رفتم سمت پنجره دیدم افتاده تو یه دشت سر سبز و داره میره منم دستمو گذاشتم به شیشه و گفتم ترو خدا حاجتمو بده ...

خانما میشه لطفا بگید تعبیر خوابم چیه؟

به نام خدا و دیگر هیچ ؛ و تنها انسان باش و دیگر هیچ 🙌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ان شالله حاجت روا شدی عزیزم مارم دعا کن بزودی (ممکنه دوسه ماه طول بکشه ولی)

ممنونم عزیزم ایشاالله 🙏 چشم حتما براتون دعا میکنم شما هم برای من دعا کنید 😊❤

خوش به حالت خواب چه قدر زرنگ بودی  انشا الله  حاجتت رو از اقا امام زمان می گیری 😍😍😍😍

ایشالله عزیز دلم امیدوارم شما هم هر حاجتی داری روا بشه 😊❤

چه خاب ارامش بخشی  😥😥منم دعا کن 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
ان شالله حاجت روا شدی عزیزم مارم دعا کن بزودی (ممکنه دوسه ماه طول بکشه ولی)

وای یعنی میدونی اگر تعبیر خواب بلدی عزیزم کادو سیسمونی بچه اگر ابجیم واسم بده چیه بعد اون سیسمونی مال خاهر زادم بوده ک فوت کرده

وای یعنی میدونی اگر تعبیر خواب بلدی عزیزم کادو سیسمونی بچه اگر ابجیم واسم بده چیه بعد اون سیسمونی ما ...

عزیزم شرمنده تعبیر خواب نمیدونم بر اساس تجربیاتم برا این دوستم گفتم هروقت حاجت مهمی داشتم بعد دیدن خواب ائمه خداروشکر حاجت روا شدم

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
2706