2737
2734
عنوان

عروووسیییمهههه

215 بازدید | 20 پست

شبتون بخیر

بچها ماه بعد عروسیمه

بنظرتون چی مهمه و چی باعث بهتر شدن و بیاد موندنی ترشدن عروسی میشه؟

چیکار کنم ک بخودمو همه خوش بگذره

کلا هرچی ک فک میکنین مهمه و ممکنه کسی تاحالا بم نگفته باشه رو بگین.هرچی ک تجربتونه.کلا میخام طوری باشه ک بعدا نگم کاش اینکارو کرده بودم کاش اون کارو کرده بودم

میشه واسه حال خوب دل هممون ی صلوات بفرستید😊❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به چيزاي مسخره فكر نكن واي نگو خواهرشوهرم اينجوري كرد دخترخالم اين حرفو زد و .... كاري كه دوست داري رو با هماهنگي شوهرت انجام بده 

عادت ندارم درد دلم را به همه کس بگویم پس خاکش میکنم زیر چهره خندانم تا همه فکر کنند نه دردی دارم و نه قلبی......

فقط و فقط خوش باش

اونقد برقص و بخند که هیچ وقت اونطوری نبوده باشی

بیخیال همه چیز باش غذا و سالن و لباس و چی و چی همش تموم میشه ولی حال خوب یا خدایی نکرده بد شما تا آخر عمر همراهت میمونه

البته من ازدواج نکردم ولی قطعا زمانی که ازدواج کنم روز عروسیم به هیچ چیز غیر از اون لحظه فکر نمیکنم

مرا همین بس که از تمام دارایی های دنیا تنها خدارا دارم

تاااا میتونی برقص اینطور هم مهمونا انرژی میگیرن هم خودت خوش میگذرونی یه لیست اهنگ خوب هم تهیه کن بده دیجی یه کفش اسپورت یا از این طبی ها هم ببر که با پاشنه بلند اذیت نشی قبل اینکه وارد تالار بشی هم حتما یه انرژی زا بخور از این ابمیوه ها ایشالا ک خوشبخت بشی و بهت خیلی خوووش بگذره عروس جون مبارکت باشه

2738
به چيزاي مسخره فكر نكن واي نگو خواهرشوهرم اينجوري كرد دخترخالم اين حرفو زد و .... كاري كه دوست داري ...

درسته.مرسی

بازم اگ چیزی ب ذهنتون رسید بگید ممنون میشم

استرس نداشته باش ، سعی کن آروم باشی و تو همه‌ی لحظات لبخند داشته باشی ، از ثانیه به ثانیه‌ی اون روز لذت ببر ، چون فقط یک بار تو زندگی آدم اتفاق میفته و بعدها فقط خاطره‌ های اون روز برات می‌مونه با چند تا عکس و فیلم ، انشاالله خوشبخت بشی 😍❤🌹

با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح ، صبح دولت بدمد ، شادی ما پشت در است 
تاااا میتونی برقص اینطور هم مهمونا انرژی میگیرن هم خودت خوش میگذرونی یه لیست اهنگ خوب هم تهیه کن بده ...

عزیزم چ کامنت خوبی

مرررسی

انرژی زا واقعا موثره؟

استرس نداشته باش ، سعی کن آروم باشی و تو همه‌ی لحظات لبخند داشته باشی ، از ثانیه به ثانیه‌ی اون روز ...

مرررسی عزیزم

کاش واقعا بتونم از لحظه ب لحظه ش لذت ببرم. از الان دارم سعی میکنم از الان تااوموقه هم از این ذوق و حال و هوا لذت ببرم

عزیزم چ کامنت خوبی مرررسی انرژی زا واقعا موثره؟

اررره عزیزم البته مثلا الان یکی بخر بخور ببین ب بدنت میسازه یا نه حتما حتما هم یک هفته قبل از عروسی از خوردن غذاها بیرونی پرهیز کن چیزای مقوی و سالم بخور 

2706