2733
2734
عنوان

خانوما کف آشپزخونه یه زالو پیدا کردم و دیدم زیر کابینت خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 23 پست
اون عکس سیاهشو دیدی. پس خون چیه زیر کابینت درست جایی افتاده ک لوله فاضلاب بود و باز هست

میتونه مربوط به جیز دیگه باشه هر کرمی که خون دراطرافش باشه که زالو نیس زالو این محیطها دوام نمیاره اصلا یا توشالیزاره یاتومحیطهای ازمایشگاه که کشت پرورشی میکنن واسه درمان بدن واتفاقا قیمت داره دونه ای ۲۵ هزارتومن حساب میکنن  شما نزدیک شالیزاره خونتون؟ 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نبابا تو شهر هستیم. راست میگی 

اره عزیزم راست میگم 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2731

میخوای امتحان کنی البته  گناه داره روش نمک بپاش اگه کل بدنش خون بیرون زد زالو هست اما من فکر نکنم بعیده

میخوای امتحان کنی البته  گناه داره روش نمک بپاش اگه کل بدنش خون بیرون زد زالو هست اما من فکر نک ...

جایی ک خون استفراغ کرده مشخص میکنه ک زالو هست. مردشو پیدا کردم زمانی ک من خون دیدم خیس بود. من خودم زالو مرده رو میشناسم اینم دقیقا خودشه. خ اعصابم داغونه اون جا من سیب زمینی پیاز میزاشتم ینی از رو خون ورداشتم و استفاده میکردم 

جایی ک خون استفراغ کرده مشخص میکنه ک زالو هست. مردشو پیدا کردم زمانی ک من خون دیدم خیس بود. من خودم ...

نه عزیزم بدلت بد راه نده سیب زمینی رو پوست کندی و تموم شدورفت پس بهش فکر نکن سیب زمینی خودش عامل کرمه واحتمالا این یه نوع کرم بوده که باسیب زمینی وارد خونه شده زالو تومحیط های خاص پرورش پیدامیکنه و ربطی به زمین های غیر شالیزار نداره 

2738
وای نمیدونی اصلا مریض شدم گلم  

بدلت بد راه نده پیش اومده تموم شدو رفت اصلا مرور نکن