2726

دوماه پیش خون دیدم تو آشپزخانه گفتم نبابا خون چیکار میکنه آخه بعد دیروز دیدم یه چیزی افتاده کف آشپزخانه برداشتم همه گفتن کرم خاکی هست منم گفتم نه شبیه زالو هست بعد نگاه کردم زیر کابینت دیدم اونا خون بودن از فاضلاب اومده لولشو نبسته بودم 7 ماهه اسباب کشی کردم خودمم اصلا زالو استفاده نکردم ینی اون همه مواد شوینده هم اثر نکرده این زنده مونده. خدا میدونه چندتا بوده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

زالو چاق و سیاهه این شکلی نیس 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
ببین عکس جدیدشو 

من خودم سالی سه بار زالو میاندازم و کاملا زالو رو میشناسم این نیس یه نوع کرمه 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2706