2726
عنوان

اونایی ک به پوستشون میرسن بیااان😢😭+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 22 پست
خب ببین گاهی چندتا جوش طبیعی هست.مثلا قبل از پریود اما این چیزارو که گفتم بگیر و استفاده کن.چربی پو ...

ممنون عزیزه دلمم...نامزدم دارم هی استرس میگیرم بیاد با جوشام ابروم بره 😁😂

❤مرسی گلم تونر لوازم ارایشی داره یا داروخونه

جفتش داره.داروخانه شاید بهتر گیرت بیاد.دیجی کالا هم داره.در مورد تونر سرچ کن و بخون که کارش چی هست به طور کلی.

درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزه دلمم...نامزدم دارم هی استرس میگیرم بیاد با جوشام ابروم بره 😁😂

خواهش میکنم عزیزم🌹🌹❤

حساسیت به خرج نده عزیزم.گاهی چندتا طبیعی هست.فقط به پوستت برس که شفاف و سالم و تمیز باشه همیشه.

خوشبخت بشین😘🌹

درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!
2728

پوست چرب نعمته ها.باللخره دیرتر چروک میفته.من تو یه سال پوستم خشکه خشک شده.پر از چروک ریز شده صورتم با اینکه متولد ۷۲ام.بیشتر کسایی که میبیننم میگن میخوره ۳۰ سالت باشع😣😣😣دیوونه شدم از دست این چروکای ریز

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
وای درست میشه عزیزم ابرسان بزن

باید یه دوره کامل به پوستم برسم.شدم پیرزن😢

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............