2703
2553

سلام بچه ها من صورتم چربه اصن کرم نمیزنم بیرون میرم اما بازم گاهی جوش میزنم میخام فیس براش دستی بگیرم نمیدونم کدوم بهتره سفارش بدم بنظر شما کدوم

سفیده تخم مرغ هم بزن کف کنه حسااابی بزن پوستت چربی پوستتو متعادل میکنه نمیذاره چررررب بشه 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
کرم نزدن بخاطر چربی پوست کار درستی نیستااا،کرم مرطوب کننده رو باید زد فارغ از نوع پوست

ن اونو ک میزنم واسه همین فک کنم جوشم میزنم خخخ...ولی شنیدم اینا برای چربی زدایی خوبه

شما مشکلت با فیس براش حل نمیشه تونر بگیر از داروخانه هم پ هاش پوستت تنظیم میشه هم جوش نمیزنی هم شفاف میشی اگر قیمت برات مهم نیست تونرavenبگیر یه دعایی هم به جون من بکن

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
2714

دومی که سر مویی داره بهتره.مرطوب کننده مناسب پوستت رو بگیر(آبرسان کامان+مرطوب کننده پوست چرب مدیلن خوبن)

ماسک سفیده تخم مرغ و ماسک خاک رس برای پوست چرب عالیه.

درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!

تونر پوست چرب سیگل هم خوبه.اینا چیزای قیمت مناسب بود که معرفی کردم.شوینده مناسب پوست چرب هم باید استفاده کنی.فوم سیگل باز خوبه.دور چشم و لب رو با شامپو بچه بشور فقط.تونر هم دور چشم و لب نباید بزنی خشک میشه پوستت

تونر پوست چرب سیگل هم خوبه.اینا چیزای قیمت مناسب بود که معرفی کردم.شوینده مناسب پوست چرب هم باید است ...

❤مرسی گلم تونر لوازم ارایشی داره یا داروخونه

مثلن همین امروز هیچی نزدم ن کرم ارایشی چیزی یک ماه میشه نزدم ولی امروز کلی جوش زدم یهو چون نرم کننده ...

خب ببین گاهی چندتا جوش طبیعی هست.مثلا قبل از پریود

اما این چیزارو که گفتم بگیر و استفاده کن.چربی پوستت رو کنترل کنی خیلی پوستت خوب میشه.

اگه نخواستی از این فیس براش ها هم بگیری،اسفنجایی هست که سفت هستن وقتی آب میزنی بهشون نرم میشنا،اونا هم برای شستن صورت خیلی خوبن

2706