2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اتفاقا خودش میخواست ولی الان ازش بدش میاد

ازینجور مردا دیدم...از نوزاد بدشون میاد

اگه موافقی از لایکت ممنون میشم، اگه مخالفی از اینکه ریپلای نمیکنی!من از جر و بحث متنفرم دوست مخالف!اینجا هم مثل شما دلم میخاد نظرمو بگم حتییییییی اگه مخالف شماست!دقت کن پس!
چرا خونه مادرشوهرتی الان خونه خودت بمون. اصلا کاری به کارش نداشته باش لج نکن. تو که بچه تو نمیذاری ...

چون تازه زایمان کردم قراره تاچهلم اینجا وخونه پدرم باشم 

بخداکاریشم ندارم اون پاپیچ میشه همش

اتفاقا خودش میخواست ولی الان ازش بدش میاد

پدر خودم نوزاد که بودم چون گریه میکردم از پنجره پرتم کرده بیرون!

اگه موافقی از لایکت ممنون میشم، اگه مخالفی از اینکه ریپلای نمیکنی!من از جر و بحث متنفرم دوست مخالف!اینجا هم مثل شما دلم میخاد نظرمو بگم حتییییییی اگه مخالف شماست!دقت کن پس!

قبل بارداريت يه مرد جنتلمن و كامل بود

بعد زايمان يهو حيوون شد؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بچه روچیکارکنم😔

بده ننش بزرگش کنه تا بفهمه دیگه غلط اضافه نکنه

همین امشب برو خونه بابات

واااا

فک کردی اون بچه خوشحال میشه بمونی با ابنطور میردی زندگی کنیی؟؟

بخدا بزرگ بشه صبح تا شب فحش و ناسزا میده بخاطر زندگیش

جدا شو تا هم خودت راحت بشی هم بچه

اونا هم بعد مدتی از بچه خسته میشن میان د دستی تحویلت میدن

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

دقیقا نمیدونم فازت از مادرشدن چی بود ک الان با ی بچه 22روزه بیای بگی حماقت کردم دیگه واسه این حرفا خیلی دیر شده چقدر بی فکرید اه اه 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2706