2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهرت مشکل اعصاب داره؟؟؟؟  خدا لعنت کنه پدر و مادرهایی  که فکر می کنند بچه ی عصبی شون ازد ...

خیلی بی اعصابه ب همه میپره والبته بی تربیت  یه باباداره ک هیچی حسابش نمیکنن مامانشم خودش زیرپاش میشینه یه بار گفتن بیا گفتم میل ندارم دیگه هیچی نگفتن

بیشترین دردم اینه ک ب اونم رحم نمیکنه غروب توماصین بچه بغلم بودبامشت زد تو پام مقل دیونه هارانندگی م ...

😔😔😔😔 خدا کمکت کنه 

نمیدونم چرا بعضی آقایون اونجورن ولی کاش قبل بارداری ولش میکردی

مواظب باش افسردگی پس از زایمان نگیری.اونجوری یه بهانه دیگ بهش اصافه میشه.بخودت برس آهنگ شاد گوش کن.ن ...

خیلی سعی میکنم بیخیال باشم ولی ناخودآگاه همه چی یادم میفته داغونترمیشم

ببخشید اینقدر صریح حرف میزنم ولی همونقدر که ایشون بیمار روانیه ، شما هم مقصری استارتر. چرا یه موجود رو میارید تو این دنیا که بدبخت شه با این روابط داغون بینتون. اخه اون بچه چه گناهی کرده. اگه قرار بود بچه حلال مشکل باشه که اینهمه با بچه طلاق نمیگرفتن اخه. 

دلم بحال بچم میسوزه تاوقتی توشکمم بودهمش کتک واسترس الانم ک اینجور😔

چرا منتظري يكي برات تعيين كنه كه اگه گف بخور،بخوري

اگه نگف نخوري!

خودت باش

قووووي

ببين چي ب صلاحته

همونو انجام بده

هيچ خري ام نميتونه جلوتو بگيره

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
2706