دوران نامزدی عالی بودیم باهم عاشق هم بودیم هرچندسنتی بودازدواجمون ولی بعدعروسی همه چی عوض شد

مادرشوهرت سر وقت داروهاشو بهش می داده 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطف کردی عزززززیز دلم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

💓💓💓💓

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
عجب!!!!من هنوز بچه ام دنیا نیومده حس میکنم میمیرم ازم جدا باشه خیلی سخته حتی به حرف

سخت تر از جدایی بچه برای من تحقیر شدنه .

کتک بزنه بگه صیغه میکنم کس دیگه رو .

محلت نده 

بگه بچه ای که دنیا اوردی از من نیست 

بعد خانوم بشینه بگه به خاطر بچه تحمل میکنم شوهرشم راست راست بگرده تخمه بشکنه بگو بخند کنه خیلی معذرت میخوام  لباس زیر همچین مردی رو میکشم رو سرش تا عبرت بقیه بشه 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2731
دلم بحال بچم میسوزه تاوقتی توشکمم بودهمش کتک واسترس الانم ک اینجور😔

الهی دورت بگردم❤االهی هم خدا شر این مردو از سرت کم کنه

* اِنَّ رَبیْ قٍَريݕ ُ مُڄیݕ 🌸دۏسݓاي عَݫيزَم ݦيݜہ ݕَراي ݜادي روځ باباݦ صلَۏأت بفرستیݩ🌸ڂُدا ڄونَم دݪمۏ اينقَد ڝاڦ ݣن ݓا قَبڶ أَݫینݣ دَسٺم  پايين ݕياد دُعاݦ مَݭتجاب ݜہ🌸ڂُدایا ݦݧو دَݭت ایݧو أُون نَسپار خؤدݓ مُۏاظبم باݜ 🌸ݧَماݫ ݜبْ اَۏڶ قَبږ ݦي خوݧَم ۏاݭہ اَݦواݓتوݧ🌸يا ݣَريم الصَّفځ🌸خُدايا قسݦت وَ حَکݦݓ و ݕزار واݭہ اۏنايي ک ݦۍ فَهݦَن ۏاݭه مَݩِ نَفهݦ ڦقط مُعجݫه کُݩ🌸
بچه ات چیه ؟چرا اینجوری میکنه شوهرت؟

پسره ،نمیدونم تاوقتی محبت میکردم بهانه ش این بود ک چرا پیگیرمی الان کاریش ندارم میگه چرا سردی مثل قبل نیستی خودمم نمیدونم چ کنم

بچه نمیخواست؟ ناخواسته باردار شدی یا با برنامه ریزی بود؟ قبل از بچه رابطتون چطور بود؟

اتفاقا اون گیرداده بود ب بچه میگفت میخوام منم حماقتوگفتم حالاک بچه دوست داره بزار بیاد شاید خوب شه نامزدی فقط خوب بودیم

نه گفت پسره 

آخه معمولا  روانیا دختر نمیخان و وقتی دختر میشه اینطوری به هر دری میزنن از شرش خلاص بشن....این که دیگه نوبرههههه

اگه موافقی از لایکت ممنون میشم، اگه مخالفی از اینکه ریپلای نمیکنی!من از جر و بحث متنفرم دوست مخالف!اینجا هم مثل شما دلم میخاد نظرمو بگم حتییییییی اگه مخالف شماست!دقت کن پس!
بش بگو ک...و نی😡 زر زد بگو سمانه گفته

سمانه لهنتی اصلا عاشقت شدم 😂😂😂😉

آموختم که خداعشق است و عشق تنها  خداست، آموختم که وقتی ناامید میشوم، خدابا تمام عظمتش عاشقانه انتظار میکشد تا دوباره به رحمتش امیدوار شوم؛ آموختم اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم خدابرایم بهترینش را در نظر گرفته است. خدایا من در کلبه ی حقیرانه ی خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری... من چون تویی دارم و تو چون خود نداری...                                                   یارا در آن سوی پل تنهایی تنها تورا دارم💖 ای محرم اسرار برایت بارها گریستم و تو شادی را با قاصدک ها برایم فرستادی💖  " آرزو کردم " و تو نیازم را برآورده کردی 💖   خدایا ای الرحمن الراحمین، ای معبود، ای هستی بخش، ای آگاه به اسرار قلوب...تو خود واقفی بر اعمال و رفتارو کردارو نیات ما...تو خود میدانی در دلهای ما چه میگذرد ( که آلوده به هوس شده یا غرق در حسی پاک و بی آلایش از جنس خودت ) ای معبود من، ای پناه بخش قلب های بی پناه...می سپارم به خودت آنچه را که برآن واقفی و آگاهی مطلق داری...پناه قلب بی پناه بی آلایشم باش...         
شوهرت مشکل اعصاب داره؟؟؟؟  خدا لعنت کنه پدر و مادرهایی  که فکر می کنند بچه ی عصبی شون ازد ...

همچین دسته گلی پرورده همچون پدر مادریه دیگه تعجب نداره

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2706