2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای جانم خوشیت هزاران برابر بشه ان شالله انرژی مثبت رو پاچیدم سمتت بگیرررش💟💟💟

لطف کردی عزززززیز دلم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

واسه مادر شدنم یه صلوات بفرست لطفا🙇

شوهرت مشکل اعصاب داره؟؟؟؟ 

خدا لعنت کنه پدر و مادرهایی  که فکر می کنند بچه ی عصبی شون ازدواج کنه خوب می شه. 

شوهرت شعور نداشت بگه بیا شام بخور پدر و مادر شوهرت چی زبونشون کجا بود؟؟؟؟ 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

یه نفر اونجوری گفته بود به زنش.زنه رفت شکایت کرد آزمایش گرفتن.معلوم شد مال خودشه.مرده رو شلاق زدن و جریمه شد.

زنه هم بچه رو گرفت هم مهریه شو.

الانم بچه اش بزرگه پیش زنه باهم زندگی میکنن.

مرده هم افتاده به گه خوردن دنبال زن و بچه شه

تاپیک بامداد خمار🍀گروه سبز🍀وزن اولیه ۷۰🍀وزن هدف65🍀                                                                                     تاریخ شروع 1401/11/26                                                       یکشنبه۷ اسفند 69                                                               یکشنبه ۱۴ اسفند ۶۸.۲۰۰
پسر

طلاق بگیر.یکم از زن یوسف یادبگیرک میگه من ازاون زنای امل نیستم ک بخاطربچه باکسی ک دوسش ندارم بمونم

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2706