1480
1632
عنوان

هرکی رو دوست دارین ..💖.تگ.💖..کنین😀

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 481 پست

@vanda_maximoff    

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر ب وقت سومین سالگرد عقد❤                                               ز تمام بودنی ها تو فقط از آن من باش🤩                                که به غیر با تو بودن دلم آرزو ندارد ❤
@آیهان1373     @دختر_تیر_ماهی_هستم     @پریساباربی     @pasti ...

عزیزم 

منم تورو دوست دارم😚😚🤩🤩🌹🌹

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

@آیهان1373     @دختر_تیر_ماهی_هستم     @پریساباربی     @pasti ...

♥️♥️

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای قبل زایمانمه😍 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊
عزیزم  منم تورو دوست دارم😚😚🤩🤩🌹🌹

😍😍😍❤❤

اسم انتخاب نکردی برا نی نی دیگ؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر ب وقت سومین سالگرد عقد❤                                               ز تمام بودنی ها تو فقط از آن من باش🤩                                که به غیر با تو بودن دلم آرزو ندارد ❤
1613

@zhilvanm    خ‍یلی ماهه 

لطف میکنید برام یه صلوات بفرستید؟❤ اینو یادتو باشه، تمام دنیا رو بگردید کسی شما نیست و شما خاص ترین، فوق العاده ترین و شگفت انگیز ترین ادم دنیای خودتون هستید❤پس قدر خودتونو بدونید و یادتون باشه شما قدرت هر کاری رو دارید! تویی که داری امضامو میخونی هر چی ارزوی خوبه مال تو!❤

@فیروزه98   ❤

لطف میکنید برام یه صلوات بفرستید؟❤ اینو یادتو باشه، تمام دنیا رو بگردید کسی شما نیست و شما خاص ترین، فوق العاده ترین و شگفت انگیز ترین ادم دنیای خودتون هستید❤پس قدر خودتونو بدونید و یادتون باشه شما قدرت هر کاری رو دارید! تویی که داری امضامو میخونی هر چی ارزوی خوبه مال تو!❤
8

@nazaniiiin    

@دختررویاها    

@نـهـال_بلا 💔بلد نیستم تگت کنم

@دفنه77    

@دلبررر    

@سوگند22‍ با ایشون تو تاپیک نقاشی آشناشدم ، ازش خیلی خوشم اومد😁

تُ تَقدیٖرِ مَنیٖ و مَن دَر حَدِّ مَرگْ دوسِتْ داٰرَمْ❤💍
نه  فعلا سکوتیم 😐😑🤭🤭😂😂

😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
@nazaniiiin     @دختررویاها     @نـهـال_بلا 💔بلد نیستم تگت کنم @دفنه77 ...

منم دوست دارم خوشگل من😍❤️❤️❤️❤️

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1626
@shayan_1388_       @rozbeh97       @nazila_taji &nbs ...

عزیزم فدات بشم دل به دل راه داره گلم منم دوست دارم عزیزم

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
1615