1676
1605
عنوان

آقایون داداشام/خانومها آبجیام😎

| مشاهده متن کامل بحث + 3830 بازدید | 482 پست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

هیچی کم کم اونم عاشقم شد

یه مقاومت خاصی داری در تعریف کردن😂😂😂😂

خب کی بود کجا دیدیش،چی شد ؟؟؟

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
1522
پاسخ دادم... نفسسسس ولنتاین نزدیکه من از،کی خرس،و کاکائو هدیه بگیرم😫😫😫😫

از روح عمه ی من منم میخوام از اون بگیرم

فقط نخود 😂😂/با حضور آقایون مخالفین؟ بابا باریکلا بهتون بعضی خانمای متاهلیم که با آقایون چت میکنن همشون منم یه عالمه من 😏خانم محترم لااقل تویی که تعهد داری رعایت کن سایت و آبروی متاهلا رو به گند نکش از این به بعد ببینم خانم متاهلی کاری به غیر از تبادل نظر با آقایون انجام میده اسکرین میگیرم برای نی نی یار نگید به تو چه مربوطه و سرت به کار خودت باشه خیلیم به من مربوطه چون متاسفانه بعضی از همین خانما تو خصوصیم بودن و دوستم... به ما میگین بچه مدرسه ای و سایت پر شده از بچه مدرسه ای و سایت جای شما نیست لااقل من بچه مدرسه ای فرق متاهل و مجرد بودن و تعهد داشتن رو خیلی بهتر از بعضی خانمای مثلا متاهل و متعهد میدونم من بچه مدرسه ای با وجود داشتن همسر و زندگی نمیام سایت و آبروی متاهلا رو به گند بکشم 😒انسانم آرزوست 😑/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه 😒/ یه پست گذاشته بودن که یکی از علائم کرونا حالت تهوعه بعد پسره زیرش پست گذاشته :حالت تهوع دارم ان شاالله که حاملم 😐😂/ شاعر میفرماید:«بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم/همونم که برای دیدن تو بیقرارم/نرو از روزگارم/که من طاقت ندارم/منم مثل تو به تنها شدن عادت ندارم»/اینطوریکه کرونا تو ایران جهش پیدا کرده فکر کنم بقیه ی ویروساهم بچه هاشونو برای پیشرفت بفرستن ایران 😐/ آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:شما درست میگی/باشه تو خوبی😒/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطرده داشته باشن صلواات😒/ کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که عباشو برمیداشت من لاغرو خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم با من چه کردی یانبی؟دنبه هایم کو؟😢
نوشتم🤣🤣🤣🤣🤣😅پسر عمومه

کدوم صفحه است

Iyi ki varsinV❤❤           Sözler hakikat değildir  ağizdan çikan seslerdir .hakikati öğrenmek için söze değil yaşamaya ihtiaç vardir بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍        همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            😍 من یک دختر ترکم😍    یک دهه ۸۰ایم😎
من قالدیم @دفنه77    تز اول جواب ور گوروم

نمنه دییسوز..باشوم دوندی  

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
پاسخ دادم... نفسسسس ولنتاین نزدیکه من از،کی خرس،و کاکائو هدیه بگیرم😫😫😫😫

هیچ کس نه کیک و کادو خرس 

بدم میاد از این کارا والا 😒😒😒😐😐😐

گونده منه باش ووران ایندی منه داش وورور.ایندی منه داش ووران اوزگلره باش وورور.اوزگه اگر داش وورا دردینه دوزمک اولار.باخ بورا سوز بوردادی داشلاری یولداش وورور…🌸🌸🌸🌸
1665
اوشون شما رو صدا میکنه تو هم منو تگ کن منم بچه ها رو ..دستت طلا😆😆😆

خب گفتش ک تاپیک نمیزنه 

اندر آن روز که پرسش رَوَد از آنچه گذشت      کاش با ما سخن  از حسرت ما نیز کنند(غالب دهلوی )
نمنه دییسوز..باشوم دوندی    

هش زاد راحت اول 

فقط نخود 😂😂/با حضور آقایون مخالفین؟ بابا باریکلا بهتون بعضی خانمای متاهلیم که با آقایون چت میکنن همشون منم یه عالمه من 😏خانم محترم لااقل تویی که تعهد داری رعایت کن سایت و آبروی متاهلا رو به گند نکش از این به بعد ببینم خانم متاهلی کاری به غیر از تبادل نظر با آقایون انجام میده اسکرین میگیرم برای نی نی یار نگید به تو چه مربوطه و سرت به کار خودت باشه خیلیم به من مربوطه چون متاسفانه بعضی از همین خانما تو خصوصیم بودن و دوستم... به ما میگین بچه مدرسه ای و سایت پر شده از بچه مدرسه ای و سایت جای شما نیست لااقل من بچه مدرسه ای فرق متاهل و مجرد بودن و تعهد داشتن رو خیلی بهتر از بعضی خانمای مثلا متاهل و متعهد میدونم من بچه مدرسه ای با وجود داشتن همسر و زندگی نمیام سایت و آبروی متاهلا رو به گند بکشم 😒انسانم آرزوست 😑/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه 😒/ یه پست گذاشته بودن که یکی از علائم کرونا حالت تهوعه بعد پسره زیرش پست گذاشته :حالت تهوع دارم ان شاالله که حاملم 😐😂/ شاعر میفرماید:«بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم/همونم که برای دیدن تو بیقرارم/نرو از روزگارم/که من طاقت ندارم/منم مثل تو به تنها شدن عادت ندارم»/اینطوریکه کرونا تو ایران جهش پیدا کرده فکر کنم بقیه ی ویروساهم بچه هاشونو برای پیشرفت بفرستن ایران 😐/ آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:شما درست میگی/باشه تو خوبی😒/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطرده داشته باشن صلواات😒/ کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که عباشو برمیداشت من لاغرو خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم با من چه کردی یانبی؟دنبه هایم کو؟😢
ن عاشقم‌نیس نمیدونم چشه توراه کربلا دیدمش همین🙃

اگه اذیت نمیشی،از،تعریف کردنش بیشتر برامون بگو ..از،همون اولش به طور خلاصه

@nafasam1370     نفس يكي تاپيك زده شوور ميخوام اونم كرموني بدو واسمون تاپيك بزن اونم ته ...

یا ابلفض

بابا کم بگین من شکسته عشقیم ناراحات اولویام

انشاالله زندگیت روبراه بشه عزیزم ...خدابزرگه..قوی باش

حداقل مثال بزنید از،مشکلاتتون ما بهتر متوجه شیم

یکیشو میگم فقط. من بواسطه شغلم بعضی وقتها باید برم شهرستان . اوایل خانمم همش بهونه میگرفت که چرا می خوای بری من تنهام . نرو . درصورتیکه توی خانواده خودم . خواهر. خاله. عمه و ... مواقعی بوده که تنها بودن و مشکلی هم نداشتن . کلی مشکل داشتم سر همین ماموریت رفتنا . 

لطفا به نام کاربریم توجه کنین من خانم نیستم ( بعدا نگی نگفتی )
1651