2737
2734

کدوم قسمتو کردید و چند بار و چند تومن و کجا ؟؟ چه دستگاهی 

بع نظرتون خوبه آدم لیزر کنه

بگذار تا بگریم چون ابر در بهاران

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآاااااااااااااارههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دردش مث گز گز شدن یا سوزن رفتن تو بدنه. ولی خیلی زود تموم میشه. غیر قابل تحمل نیست

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2738
دوس دخترداداشم دیدم بلهم حرف زدیم بحثش پیش اومدگفت لیزرکل بدن رفته فعلا که یک جلسه رفته گف۱۷۰۰شده در ...

داداشت چ حالی کنه کلک 😂

نزدیکه آخره ساله هر کی فکر میکنه کاری کردییا حرفی زده که منو ناراحت کرده بیاد بگه غلط کردم /:
دوس دخترداداشم دیدم بلهم حرف زدیم بحثش پیش اومدگفت لیزرکل بدن رفته فعلا که یک جلسه رفته گف۱۷۰۰شده در ...

چقدر زیاااااد😐😐

نهایت قیمتی که من شنیدم 900 بوده

هیچ‌اتفاقی‌اتفاقی‌اتفاق‌نمی‌افتد:)
2706