2737
2734
عنوان

مادرهای افسرده

129 بازدید | 12 پست

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

من یه مادر ب شدت افسرده و عصبی ام 

کیا قبول دارن افسرده شدن زن بخشیش مربوط ب همسرشه؟؟؟؟؟؟ 

میشه بیخیال بشیم و نادیده بگیریم و خودمون برا دل خودمون شاد باشیم؟؟ مامانم میگه منتظر هیچ کس نباش خودت واسه خودت زندگی کن و شاد باش

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با امید به خدا در اینده باردار میشم و اصلا مادرهای افسرده رو درک نمیکنم چون زنی که مادر میشه خیلی باید شاد باشه که مادر شده و خدا رو شکر کنه من همین الانشم همیشه با بچه های کوچک بازی میکنم هر جا که باشم و هر وقت هم که مادر بشم همیشه با بچه م میرقصم و بازی میکنم 

2728
قبول دارم منم مواقعى كه از دست همسرم ناراحتم حوصله دخترمو ندارم

من الان هر وقت شوهرم ناراحتم میکنه یا از هر چی ناراحت میشم بچه های خواهرم بازی میکنم یا با اونها حرف میزنم حالم خوب میشه عالی میشه شما حتما شوهرتون و بیشتر از بچه تون دوست دارید

2738
من با امید به خدا در اینده باردار میشم و اصلا مادرهای افسرده رو درک نمیکنم چون زنی که مادر میشه خیلی ...

عزیز اینا مال قبل بارداریه منم مثل شما فکرمیکردم ولی بعد از بچه همه چی تغییر میکنه افسردگی میاد سراغ آدم