2726
عنوان

صورت دانش آموز.بنظرتون برم مدرسه ؟

348 بازدید | 20 پست

پسرم امسال مدرسه میره .مثلا جای خوبی بردم غیردولتی چندباری که رفتم دنبالش متوجه شدم تو حیاط چندتا از دانش آموزا صورتشون لکه های سفید داشت و نقطه نقطه ‌بود .حالا تو نت زدم مطمئنم قارچه.پنج شنبه متوجه شدم مثل همون ۲ تا کوچیک رو صورت پسرمم انگار هست.قارچای اینجوری واگیر دارن که اینم گرفته ؟ شنبه میخوام ببرم دکتر .

حالا بنظرتون برم مدرسه بگم که این چه وضعشه به خانواده اون بچه ها بگن که یه فکری کنن برای بچشون ؟چیکار کنم ؟

مگه بهم چسبیده صورتشون ک گرفته باشه؟

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول ببر دکتر ببین چی هست 

بعد حتما برو مدرسه احتمال داره تو مدرسه کسی متوجه نشده باشه چون هم بچه ها زیادن هم وظایف و کارهای مدرسه و گاهی وقتا مسئولان مدرسه واقعا متوجه نمیشن

مرا همین بس که از تمام دارایی های دنیا تنها خدارا دارم

شاید واگیردارنباشه, اول ببینین دکترچی میگه

همی نالم که مادر دربرم نیست          ‌                          صفا و سایه او برسرم نیست                                       مراگر دولت عالم ببخشند                                          برابر بانگاه مادرم نیست
2706