1676
1605

سلام ❤

زندگی خیلی مزخرف و بدی داشتم اینا باعث شدن من سالها افسرده باشم و به خودم نرسم و اعتماد به نفس خیلیی پایینی دارم 

۲۳سالمه مجردم ساکن تهرانم (بعضیا میپرسن اخه گفتم بدونید)خاستگار درست حسابی ندارم و میشه گفت تا این سنم شاید مثلا ۳تا بوده ، درصورتی که دختر خاله ام با۱۷سال سن حدود ۱۰ تا خاستگار داشته ...

پوستم بده یه جای ابله مرغون فرورفته دارم رو پیشونیم😔

جوش میزنم . تخمدانمم پلی کیستیکه ،یه ۱۰ کیلو هم اضافه وزن دارم پوستم همش جوش میزنه ولی در حدی نیست که راکوتان بخورم،همش منافذ بازه ،ارایشم نمیکنم 

تیپم بلد نیستم بزنم افسرده شدم ... دکتر پوستم یه جا رفتم بدتر کرد با اون لایه برداراش که سوزوند یه جا از پوستم رو و جای جوش و خال هم دارم 

فقط چشمام خوشگله همین .. 

عاجزانه خواهش میکنم کسی دکتر خوب میشناسه بگه ..

نمیخوام همین۲۳ ازدواج کنم میدوووووونم سنی ندارم ولی اذیتم میکنن حرفا و اینا ... 

کاربر سابق هستم نریزید سرم که بزار برسی و خوش اومدی و ... مرسی ❤  

به نظرم به ظاهرت اهمیت بده ولی سلامت روح مهمتره....

قلبی که در میان شبهات حل نشده٬مستور شده؛توان ارتباط گرفتن با غیب را ندارد.....لذا؛هرگز موفق به عبادات رشد دهنده ای نخواهد شد.....قبل از اینکه درگیر عبادات طولانی شوید؛ابتدا شکیّات و شبهات خود را رفع کنید شکیّات و شبهات بیماری های اورژانسی اند!درمانشان کنید نه سرکوبشان!نوع «شادی»هر انسان«قیمت»او را مشخص میکند ....اگر داشتن #حسین به عنوان امام٬رهبر و الگو‌ سرمستت میکند قلب قیمتی ات را قدر بدان و شکر کن؛که در کشتی ناخدایی نشسته ای که سریع ترین کشتی نجات است!!!
که من سلامت روحم ندارم با این سختیایی که کشیدم😔😔

اولویت اولت روحت باشه.....

خود اصلی ما روح‌و جسممون هستش...

تن ما بعد حیوانی ماست....

این روح هستش که فنا ناپذیر جاودانه هستش...

قلبی که در میان شبهات حل نشده٬مستور شده؛توان ارتباط گرفتن با غیب را ندارد.....لذا؛هرگز موفق به عبادات رشد دهنده ای نخواهد شد.....قبل از اینکه درگیر عبادات طولانی شوید؛ابتدا شکیّات و شبهات خود را رفع کنید شکیّات و شبهات بیماری های اورژانسی اند!درمانشان کنید نه سرکوبشان!نوع «شادی»هر انسان«قیمت»او را مشخص میکند ....اگر داشتن #حسین به عنوان امام٬رهبر و الگو‌ سرمستت میکند قلب قیمتی ات را قدر بدان و شکر کن؛که در کشتی ناخدایی نشسته ای که سریع ترین کشتی نجات است!!!

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

اولویت اولت روحت باشه..... خود اصلی ما روح‌و جسممون هستش... تن ما بعد حیوانی ماست.... این روح هست ...

روح من از بس ضربه دیده ها .. دکتر بهم گفت خوب نمیشم 😔فقط باید به خودم برسم که یه کم نرمالتر باشم😊

1522
روح من از بس ضربه دیده ها .. دکتر بهم گفت خوب نمیشم 😔فقط باید به خودم برسم که یه کم نرمالتر باشم😊

دکتر چی رفتی که گفت خوب نمیشی

لطفا درخواست دوستی ندید، درخواست دوستی کسی رو قبول نمیکنم(بنا به دلایلی)😊😊

چه دکتر بیسوادی!!!!!!!!

همه چیز با ذکر و یاد خدا ممکنه.....

8
دکتر چی رفتی که گفت خوب نمیشی

یه مشاور بود اشنای دوستم بود رفتم یه کم که باهام حرف زد گفت تو ،توی درد کشیدن به اوج رسیدی و خوب شدنت دست خودته ولی همین میمونی اگه بازم سخت باشه اوضاعت

عزیزم به زندگی امیدوار باش چرا نیمه خالیو میبینی رو ویژگیهای مثبتت تمرکز کن اونا رو تقویت کن ویژگیهای منفیتم با توکل بر خدا برطرف کن.

برو دکتر متخصص زنان واسه درمان تخمدانت

واسه وزنتم اضافه وزن هر چقدم باشه با رژیم و ورزش درستش میکنی

افسردگی نداره ایشالله زندگیت رو خودت که قشنگ ببینی ادمای تازه هم واردش میشن

منم تنبلی تخمدان داشتم و نازایی وقتی وزنم و کم کردم و ورزش کردم خوب شدم بعدش باردارم‌شدم

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
یه مشاور بود اشنای دوستم بود رفتم یه کم که باهام حرف زد گفت تو ،توی درد کشیدن به اوج رسیدی و خوب شدن ...

عزیزم مشاوره ات حرفه ی و خبره نبوده.

اگه دوست داری روحت ترمیم بشه و دوباره ی دختر شاد سرزنده و داری روح سالمی بشی.

مراجعه کن ب ی روانکاو حرف ی با تجربه

حتما تجربه داشته باشه.

من خودم مشاورم چهار ساله شاغلم داره میره تو پنج سال

نسبت به مشاوره های یکساله خیلی ماهرتر هستم ولی نسبت به مشاور ها ۱۵ ساله و ۱۰ ساله بی تجربه ترم.

اینکه گفته نمیشه کاری کرد و رو قبول ندارم

تمام‌تلاشت رو بکن 

آره خودت باید بخواهی ولی زیر نظر و با کمک ی روانکاو حرفه ای

لطفا درخواست دوستی ندید، درخواست دوستی کسی رو قبول نمیکنم(بنا به دلایلی)😊😊
عزیزم مشاوره ات حرفه ی و خبره نبوده. اگه دوست داری روحت ترمیم بشه و دوباره ی دختر شاد سرزنده و داری ...

ممنونم 😍😍😍😊😊😊

پلی کیستیک اخه میگن درمان قطعی نداره که 

من چندتاازدوستام داشتن درمان کردن البته خیلی طول کشید ولی نتیجه گرفتن یکیشون سه قلوپسر باردارشد 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون دخترمو سالم بهم بروسون الهی آمین🤲
من چندتاازدوستام داشتن درمان کردن البته خیلی طول کشید ولی نتیجه گرفتن یکیشون سه قلوپسر باردارشد  ...

راهای درمانشونو میگین مرسییی😍😍😊

1651