2733
2734

دیشب از سره کار اومد من گفتم دخترم اذیت کرده و اینا کارای خونه زیاده خسته ام جون ندارم انقد غر زدم حالشو گرفتم گفت بده بچه ماله من .‌‌..دیشب بچه رو نگه داشت مم بکارای شخصیم رسیدم صبح شد ساعت ۱۰ گفتم پاشو بچه رو نگه دار من تا ۱۱ بخابم پاشد نگه داشتو من بیدار شدم(دخترم شیش ماهشه شیره خودمو جدیدا نمیخوره خیلی عصبیم همش سینههام پره شیره ولی شیشه میخاد)من بیدارشدمو صبحونه خوردیمو باز شروع کردم ب غر زدن دلم میخاد تو و بچه رو نبینم میخام تو حال خودم باشم اصن حوصلتونو ندارم شما دارین جوونیمو هدر میدین ب یچم غذا میدادم لج میکرد منم هی غر میزدم ب جون باباش 😑خلاصه کلی حرف زدمو ناراحتش کردمو بعدم رفتم خابیدم....اونم چیزی نگف..... عاقا من چم شده؟چرا اینطوری شدم همش ناراحتم همش کسلم حوصله ندارم حاله رسیدگی ب بچمو ندارم سره هیچو و پوچ دارم زندگیمو بهم میزنم ینی هیچ مشکلی ندارما.. با شوهرم.هرچی اون بم رو میده من بیشتر غر میزنمو سوارش میشم النم رفته سره کار عذاب وجدان دارم از طرزه رفتارم بش گفتم از خودتو دخترت بدمیاد😢اخه من چم میشه بضی وقتا.....😭😭😭😭چرا انقد عصبی و داغونم کسی میدونه چیکار کنم ک هم راحت ب کارای خونه برسم هم ب بچه ک انقد خسته و عصبی نشم  یا اصن چیگار کنم روحیم عوص شه؟انقد هاپو نباشم

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

دوستان دلم میخواد مامان بشم 

توروخدا واسم یه صلوات بفرستید 

ایشالله نی نی دار شم 

مررررسی ازتون 🌹🌹

لایکم کنین 

به نیت حضرت علی (ع)۱۱۰میخوام

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو پیش مشاورع ... شایدم ویتامینی چیزیت کم شده ... گناه داره شوهر بیچاره ات...

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
دوستان دلم میخواد مامان بشم  توروخدا واسم یه صلوات بفرستید  ایشالله نی نی دار شم  ...

هر وقت یاد گرفی وسط تاپیکه کسی حرفه عیر مرتبط نزنی اونوقت مامان میشی

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
2738
داری پریود میشی

ن پریود نمیشم کلا بچه شیر میدم قطه

عزیزم حال و هواتو عوض کن،از این فاز بیا بیرون،افسردگی پس از زایمانو اگه دس ت دستش بدی،به فنا میدت

بخاطر خودت،بچت،زندگیت،حال و هواتو عوض کن

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

برو دکتر ی ازمایش بده شاید کمبود ویتامینی داشته باشی

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2706