2726
عنوان

کاغذ دیواری اتاق خوابم+عکس

2610 بازدید | 50 پست

سلام بچه ها این کاغذ دیواری رو دیروز نصب کردیم قشنگه به نظرتون؟ خودم خیلی دوسش ندارم هرکی اومد دید گفت قشنگه ولی میخوام نظر ادمای بی طرف رو بدونم😂 به نظرتون  رو تختی چه رنگی بگیرم؟

قشنگه ولی اتاق خواب و فقط یه دیوار و طرح دار می زنن بقیه زمینه ساده

باز دو تا گل متفاوت زدی یه جورایی شلوغ شده 

وگرنه طرحش قشنگه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارکه روتختی زرشکی یا صورتی ملایم خیلی خاص میشه البته کاراملی و زیتونی هم خیلی شیکه

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

یکم روشن تر بهتر می‌شد 

من خودم  رنگای ‌پاستیلی رو ترجیح میدم‌

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑
2706