2733
2734

قبلنا گفته بودم شوهر خواهر شوهرم زن صیغه کرده و خواهر شوهرم تو گوشیش پیامشون رو دیده وقتی اعتراص کرده خواهر شوهرم رو کتک زده .امده قهر.تا 2 شب پیش برادرشوهرم پیله خواهرش شد که چرا نمیری خونه و جریان چیه .ما خبر داشتیم ولی پدرشوهرم و شوهرم برادرش نمی دونستن .خواهرشوهرمم جریان رو گفته .تو این ماجرا شوهرمم دعوام کرده که چرا بهم نگفتی .خلاصه برادرشوهرم و شوهرم رفتن دعوا و گرفتن شوهرش رو کتک زدن .الان شوهره رفته شکایت کرده خواهر شوهرم هم بیچاره همش کارش گریه هست یه دختر 5 ماهه داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

😐😐😐خاک تو سر ...که اجازه میده مرد ها 💩بخورن😐

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

درسته حقش كتك خوردن در حد مرگ بوده ولي متاسفانه قانون حق رو به ايشون ميده و يا بايد رضايتش رو جلب كنن مثلا با معذرت خواهي!!!! يا ديه بدن 

البته خانمش ميتونست بابت كتك شكايت كنه ولي راع برگشتش سخت ميشه

این نیز بگذرد
2706