2726
عنوان

رفتار من اشتباه بود یا..

244 بازدید | 10 پست

یکی از اقواممون(جای مادرمه)پیام داده شماره ی چند تا از دوستاتو بده موقعیت خوبیه میخوام بدم همکارم برای پسرش میخواد

منم گفتم شما شرایط آقا پسر رو بگید من بدونم با کدوم دوستم میخوره

موقعیشتو گفت دو سه مورد سطحی و گفت شما چند تا شماره بده من نمیگم تو دادی مطمئن باش

منم گفتم چند تا شماره که معذورم چون به هر حال دوستام متوجه شن یه نفر به چند تا زنگ زده ندیده رد میکنن

ولی چشم اجازه بگیریم از خودشون براتون میفرستم سین کرد ولی دیگه جواب نداد

فرداش به دوستم گفتم اجازه گرفتم براش فرستادم دیگه دوباره سین کرد جواب نداد

بنظرتون نارحت شد یا چی؟

من بد صحبت کردم گفتم چند تا شماره نمیتونم بدم؟

اه اه انقدر بدم میاد انگار پسر خودش دست و پا نداره بقیه براش دنبال دخترن والا😑

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

نه تو کارت خوب بوده اتفاقا

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رفتارت کاملا اشتباه بود اینجور موقع ها باید بگی متاسفانه الان هیچکدوم از دوستانم موقعیت آشنایی ندارن همون یه دونه شماره هم نباید میدادی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بهترین کارو کردی

ناراحتم بشه،مقصر خودشه،فدای سرت

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
رفتارت کاملا اشتباه بود اینجور موقع ها باید بگی متاسفانه الان هیچکدوم از دوستانم موقعیت آشنایی ندارن ...

واقعا؟ازین به بعد یادم باشه پس🤦🏻‍♀️

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو